www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako lecite mamurluk ?
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Kako lecite mamurluk ? Na vrh strane Na dno strane

E,ajd sad jedna prava tema za sve koji su se susreli sa mamurlukom,a siguran sam da je vecina.Znaci kako i cime se lecite nakon neke dobre pijanke.Ja licno nakon pijanke bolujem 7 dana i najradje bih se ujeo za guza da mogu!!!


_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Popijem tabletu protiv mamurluka, ima da se kupi u svakoj apoteci. Popijem i prodje sve kao rukom odneseno. A ranije sam pio jogurt mada to nekada pomogne a nekada ne.
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Guarana leci sve... Ili neka sumeca tableta nekog vitamina Smile barem meni to pomaze.... Mada sam vec navikla na mamurluk, tako da ga i ne primetim.... Smile
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne pijem alkohol!!! eto kako lecim mamurluk...

Ince, taj sugavi mamurluk je i jedan od razloga zasto sam prestao da pijem. Meni nisu pomagale nikakve tablete, nikakvi jogurti, tone vode i kojekakvih izmisljotina me nisu spasavale... Meni je jedino u kriticnim situacijama pomagao rasol. ALi situacija je morala biti jako kriticna, a to je da mi preskace srce, da me obliva hladan znoj... pa da sam pio rasol... e on vraca u zivot... ali posle 7 dana smrdim na isti.... Sad
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni ili mnogo dobro rade, ili ne rade uopste bubrezi Rolling Eyes .
U toku jedne veceri , za koju popijem u proseku 1L crnog vina, i nekoliko piva, ja idem preko 5/6 puta u WC da mokrim( i to dugooo). Pijan sam ja , ali sutra ujutru sam kao nov, mozda mi se samo jedno 2/3 sata malo vrti u glavi, ali to je minimalno. Moje drugare bole glave po ceo dan, ali ja opet mislim da je to u mokrenju.
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaracrazy je napisao/la sledeće:
Guarana leci sve... Ili neka sumeca tableta nekog vitamina Smile barem meni to pomaze.... Mada sam vec navikla na mamurluk, tako da ga i ne primetim.... Smile


E ovo moram i ja da potpishem... Very Happy Very Happy Laughing Laughing (ali naravno sve u muskom rodu Wink )

_________________


 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada se napijete ko stoka
pre nego sto krenete na spavanje...gurnite prst u grlo i popeglajte na silu sav alkohol.
ujutru kad se probudite nema mamurluka.
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velja25 je napisao/la sledeće:
Popijem tabletu protiv mamurluka, ima da se kupi u svakoj apoteci. Popijem i prodje sve kao rukom odneseno. A ranije sam pio jogurt mada to nekada pomogne a nekada ne.

A kako se zovu te magicne tablete brate podeli to sa nama

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GiGimix je napisao/la sledeće:
xaracrazy je napisao/la sledeće:
Guarana leci sve... Ili neka sumeca tableta nekog vitamina Smile barem meni to pomaze.... Mada sam vec navikla na mamurluk, tako da ga i ne primetim.... Smile


E ovo moram i ja da potpishem... Very Happy Very Happy Laughing Laughing (ali naravno sve u muskom rodu Wink )

Licno sam probao sumece tablete i mogu ti reci da pomazu donekle,al ta guarana brate barem meni i ljudima oko mene ....... ma nikako.Najbolji lek protiv mamurluka je----NE PITI ALKOHOL---bar tako ja mislim,ono znas,ujutru ti je super!!!

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prva stvar ne mesati pice
Druga stvar jesti uz pice
treca stvar zalivati vodom
Naravno bacanje pegle je takodje vrlo korisno
Ja pijem u 90% odsto prilika rakiju a ne pamtim skoro da sam imo glavobolju. Mr. Green
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

morate slušati starije i iskusnije....

hihihihihihih cika.....

meni ne pomaže ništa......... Shocked Sad Crying or Very sad

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
mixxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji i neki sokic koji se popije dok si jos pijan (outox ili tako neshto) za pola sata se otreznis pa ne moras da cekas mamurluk.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako lecite mamurluk ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon