www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veliki automobil, mali "ponos"?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2014 5:47 pm    Naslov poruke: Veliki automobil, mali "ponos"? Na vrh strane Na dno strane

"Muškarac je kao automobil - dok ne legneš pod njega ne žnaš šta mu fali", kaže izreka. Neke žene dodaju da je dovoljno i samo da vidiš šta muškarac vozi i da ti sve bude jasno.

Cilj istraživanja sprovedenog u Velikoj Britaniji bio je da utvrdi da li muškarci velikim, brzim, automobilima zaista nadoknađuju nedostatke koje imaju "među nogama".
Zato su vlasnici skupocenih "mašina na četiri točka", upitani da se izjasne o svojoj muškosti. Tačnije, trebalo je da svoj polni organ ocene kao veliki, prosečan ili mali.

Oko 30 odsto njih je reklo za svoju "muškost" da je veća od proseka, 63 odsto je reklo da ima prosečan polni organ, dok je samo sedam odsto muškaraca reklo da im je "alatka" ispod proseka.

A šta su na tu temu rekle njihove partnerke?

Njih 12 odsto je reklo da njihovi partneri imaju polni organ veći od proseka, 46 odsto da im je prosečan, a čak 42 odsto kaže da krevet dele sa muškarcem čija je muškost ispod proseka.

Istraživači su se potom pozabavili muškarcima i njihovim partnerkama, koji voze "obične", porodične automobile.

U toj grupi je samo 26 odsto muškaraca reklo da je njihova muškost veća od proseka, 68 odsto se izjasnilo za prosek, a šest odsto za manje od proseka.

Što se tiče partnerki, 23 odsto je reklo da njihovi muškarci imaju polne organe veće od proseka, 54 odsto se izjasnilo za prosek, a 23 odsto njih je reklo da muškarci sa kojima su u vezi imaju "muškost" manju od proseka.

Ko tu laže?

Portparol sajta koji je vršio istraživanje Fleked.co.uk, kaže da bez obzira na to što ima zrno istine u nagađanjima da skupim, brzim i velikim automobilima, muškarci nadoknađuju neke svoje druge nedostatke, istraživanje je stopostotno dolakazalo i to da su muškarci "nečuveni lažovi kada je reč o njihovim privatnim životima".

"Mnogi su ljubomorni na one koji mogu da priušte luksuzni automobil od nekoliko desetina ili stotina hiljada evra, tako da ne čudi postojanje glasina o povezanosti veličine automobila i muškosti. Međutim, naše istraživanje je pokazalo da neki muškarci lažu bez obzira na to koje automobile voze."

(MONDO)


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2014 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema to nikakve veze... Rolling Eyes
ja volim mala i brza kola..i to ne zbog toga sto imam ogromnu cunu... Rolling Eyes
nego zato sto se s manjim kolima bolje manevrise u ludnici koja se zove saobracaj...
a naravno da kao i svako normalan na otvorenom putu i na putovanjima volim velika i jaka i snazna i sigurna kola...... Rolling Eyes
a ne da me dune budala 80 kmh na autoputu da me ubije...
u nekom fijatu malom ili corsici i slicnim kakama... Rolling Eyes

i te price ti sve pocinju od onih kojima je neko kriv zasto oni nisu uspjeli u zivotu..
i sto im je najveci domet u zivotu opel corsa na lizing Rolling Eyes

onaj ko ima love on je za njih ili lopov ili tatin sin...
onaj ko vozi dzipinu ili bendzu ili merca ogromnog..on ima malu cunu...
a eto oni imaju velike cune i hebu u svojim jbn corsicama ..
svake godine po jednom a inace i malo redje... Rolling Eyes

jedina stvar u ljudskoj prirodi... koja je gora od zlobe i gluposti to je ljubomora... Rolling Eyes

a i zene toliko trkeljaju o tom seksu a vecina ih ima zbljuv seksualni zivot... i u vezama a posebno u brakovima Rolling Eyes i kamara ih 5x u zivotu s muskarcem nije svrsila... Neutral

sta ce meni pricati neko o necijim sposobnostima..
jbt 20 godina sam proveo (skoro penziju zaradio)
procjenjjujuci necije sposobnosti i izlagajuci njihova tijela granicama mogucnosti... Rolling Eyes

kad vidim covjeka ...odma procjenim i njegovu visinu i tezinu...po hodu odma procjenim i znam za sta je sposoban... Rolling Eyes

on sav neki naduvan ..blijed...podocnjaci i lice propali...vuce se kad hoda... Rolling Eyes
nije u zivotu bio na nekoj planini u udahnuo cist zrak...kad bi udahnuo zrak sa 1500 mnv
morao bi golfa dizelasa kraj njega upaliti da ga smog povrati u zivot... Rolling Eyes
a on kao je"ac Rolling Eyes
ne moze uraditi 50 trbusnjaka a on je"ac... Rolling Eyes

i sad mi dodje glupaca i prica kako je njen muz dobar u krevetu... Rolling Eyes
a on 5 kilometara pjeske ne bi mogao da predje..a kamoli 200 metara da istrci... Rolling Eyes
samo kenjaju tu... Rolling Eyes

ili mi prica o ljubavnim sposobnostima nekog balavca koji nije imao dvije cure u zivotu...pre nje... Rolling Eyes i nije imao djevojku dve tri godine... Rolling Eyes
ajde bolan...bjazzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiii..zdravo ...ajde telvizija mrssssssssssss Rolling Eyes Laughing Laughing

Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Veliki automobil, mali "ponos"? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon