www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vas je danas nasmejalo?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 27, 2015 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čujem priču danas na poslu (da l je vic, da l istina ne znam?) Laughing
u glavnom:
-Prosi prosjak na Cetinje i govori momku koji prolazi: "Brate,tri dana nisam jeo"...
Ovaj ga pogleda i kaže: "Kralju, moraš, makar silom" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
hahahhahahahahhahahhahahhahahha!



_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 28, 2015 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Twitovi poznatih (šale njuz neta) Sektor za vanredne situacije

"Ljudi jel ima neko petarde da nam pozajmi, ponestalo nam protivgradnih raketa " Very Happy Very Happy
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 28, 2015 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kolega koji je zazao koleginicu na poslu- u suštini nadgornjavaju se pola sata i čujem nju koja mu u sred priče za nešto kaže: "Ne bi ti dala..." na što joj on odgovara: "Ne bi ti ja ni tražio! Laughing Laughing Laughing hahahhahahha!

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2015 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svasta nesto smjesno Rolling Eyes Razz Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2015 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako je Ivan Ivanović makar kroz šalu pokušavao da muva Karolinu Gočevu Very Happy
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2015 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2015 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki natpis na nekoj majci koji je otprilike bio ovakav " I am not drunk because i am not drinking any more " Very Happy
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2015 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gagicina slika Mr. Green ahahaha umrla sam kad sam videla, odmah sam poslala drugarici Laughing Laughing Laughing Mr. Green

_________________
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2015 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet sam promašio temu na ovom sajtu Very Happy Very Happy
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2015 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja kuma koja je inače udata ali ima problem jer joj se uprkos tome udvara jedan poznanik Laughing Laughing Laughing Koji nikako da oladi-žargonski rečeno.
I priča teče ovako: "Prolazim ti ja pored tog jednog lokala, a on ispred jede nekakav sendvič, kaplje mu majonez, oće da se udavi i pored svega toga vrišti za mnom da mi se javi." Laughing Laughing Laughing hahahhahahhaaa... a ja mu dovikenm: "Ako ti se povratim legendo nabiću ti na glavu taj sendvič sa sve majonezom!!!" Laughing Laughing Laughing hahahhahahhaaaaaa!

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 19, 2015 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napio se Mujo i legao nasred parkinga. Dolazi policajac i pita ga:
- Sta to radis, covece ?
- Pa zar ne vidis da sam se parkirao ?!
- Pa, covece, nisi ti auto !
- Boli me ku**c, nisi ni ti pauk. Laughing Laughing Laughing
Pobeda dana!

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 22, 2015 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"U Americi čovek prvi stan dobije u 33.godini. Kod nas u to doba stariji sin dobije veću sobu jer je umrla baba " Very Happy Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Sta vas je danas nasmejalo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 5 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon