www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eksplozija
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
pricaprica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2014
Poruke: 1

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2014 8:31 am    Naslov poruke: Eksplozija Na vrh strane Na dno strane


Za razliku od mog bivšeg muža koji me zadovoljavao petnaest godina i sa kojim je svršavanje bilo prosečno i seks je trajao oko deset do petnaest minuta, upoznala sam njega. Bila sam zaljubljena kao šiparica i kada ni posle tri meseca nije bilo seksa, mislila sam da sa njim nešto nije u redu. Ipak, nisam se predavala i to se pokazalo kao dobro. On je bio najmaštovitiji ljubavnik koga sam ikada imala i sada ću ispričati samo deo naših uživanja.
Prvi seks koji smo imali, kod njega u dnevnoj sobi, nakon tri meseca izlaženja i ljubljenja počeo je više nego vatreno i takoreći iznenada. Bili smo u gradu i ja sam kao svratila da uzmem neke diskove za posao. Kao da je sve ono vreme suzdržavanja ustvari sada radilo za nas. Znao je da izludi ženu pričama koliko mu je poželjna, koliko su joj lepe grudi, kako miriše...
Doneo je ogledalo iz hodnika i stavio ga ispred nas i onda je polako počeo da me svlači i kao na času anatomije da mi pokazuje prstima i da mi govori o tome šta mi sve radi. Govorio mi je o mojim grudima, bokovima i prelepoj guzi. Zatim mi je pokazao njegov ukrućeni ud ispod tesnih gaćica i rekao da je već odavno spreman za mene. Kada sam mu skinula gaćice iskočio je odande kao praćka. Potom je i on meni skinuo veš i polegao me na krevet u dnevnoj sobi. Raširirila sam noge, kao da sam čitavog života samo to čekala.
Neverovatno umeće njegovih prstiju i onoga što mi je šaputao na uvo, nadmašili su sva očekivanja. Rekao mi je da mu se mnogo dopadaju moje tvrde bradavice i čvrsta guza i da bi voleo da me dodirne po klitorisu, ako dozvolim. Naravno da ću dozvoliti, ali to iščekivanje me naprosto zapalilo. Zatim je polizao svoju ruku i tražio da je zajedno ližemo i balavimo po njoj. Kada je bila potpuno mokra spustio je između mojih nogu i polako počeo da kruži po mom užarenom i stvrdnutom klitorisu. Pitao me –
- Da li ti to curiš ili se meni samo čini?

- Oh - ne, ne, ne čini ti se odgovorila sam mu.

- Kako želiš da te mazim dole? Hoćeš da budem grublji malo

- Želim da budeš nežan na početku


- Pogledaj kako imaš lep klitoris i prelepe mesnate usmine. Potpuno su nabubrile. Kružio je strpljivo, ritmičnim pokretima po mom klitorisu i ja sam sve to uzbuđeno posmatrala u ogledalu koje je bilo preko puta nas. Videla sam da je i on uzbuđen, ali on sebi u tom trenutku nije pridavao ni najmanje značaja. Spustio je svoju glavu među moje međunožje i virtuoznim pokretima jezika katapultirao moje uživanje do neslućenih granica. Pustio je da se pljuvačka sa njegovih usana polako spušta na moju vaginu i mene je posmatranje toga neverovatno napalilo. Naviknuta na brzo svršavanje mog muža, rekla sam mu

- Evo još malo ću, brzo ću oooohhh, kako mi je lepo.

Kada je to čuo, kao da se razočarao. Rekao je:
- Ne, onda ćemo malo da stanemo. Hoću da eksplodiraš, a ne možeš da ekspolidiraš ako mi odmah svršiš. Nakon toga me ljubio po bradavicama, stomaku, leđima, spuštajući se sve preko mojih butina do kolena. Rekao je da obožava moje prste na nogama i da su ga oni uzbudili još prošlog leta kada sam nosila otvorene sandale I da od tada mašta o tome da ih potpuno proguta i posisa jedan po jedan. Za to vreme ja sam se mazila, ali je on rekao da je čuvam samo za njega tog puta.

Ponovo je počeo da mi jednoobraznim i ritmičnim pokretima dodiruje sada već poludeli klitoris, koji se naduo i bio odavno spreman za svršavanje. Prekidao je na trenutke i tada bi mi se koža na mojoj depiliranoj pičkici opustila, a zatim, kada bi nastavio ponovo zgčila i nakostrešila i tako u nedogled deset, dvadeset puta. Mislila sam da će mi glava eksplodirati i počela sam da ga molim za malo njegove kitice u sebi. Bio je nabubreo i spreman, prošaran žilama i tvrd.

- Daću ti ga samo malo. Evo, na vrh. Mazi se za to vreme, a ja ću polako da ulazim i izlazim iz tebe i da te osećam kako se grčiš oko njega. Hoću da te posmatram dok se maziš i da osetim ritam koji ti najviše odgovara i da osetim koliko si vrela unutra. Ali, nemoj da žuriš. Ja sam u tebi, ako želiš još sat, dva...polako...

Zatim je nastavio tako što je izlazio iz mene u potpunosti, a potom ulazio u moju vrelu i mokru pičkicu tek glavićem koji je bio sluzav i zategnut. Sa svakim njegovim novim izlaskom, čekala sam kao u večnosti da ponovo uđe u mene dok me oblivo znoj kao u bunilu. Molila sam ga da me jebe, da me jebe grubo, da me rasturi da me napuni da me uzme. I tada ga je zabio u mene celog i zajedno smo eksplodirali u ekstazi.
Obožavala sam ga tada i znala sam da smo tek na početku ludih avantura.





 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Eksplozija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon