www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Utisak dana
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2015 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana su cevapi, koje mi salje ludo drustvo iz Kraljeva. Laughing


_________________
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 31, 2015 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ću sutra posle dve godine spavati na vikendici. Brat je predložio, a ja nisam imao izbora nego da prihvatim Very Happy Very Happy
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 06, 2015 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana su višnje. Mr. Green
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 06, 2015 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana mi je da mi nikad toliko ljudi nije cestitalo rodjendan, što preko fejsbooka, što preko mobilnog.
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 25, 2015 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak jucerasnjeg dana mi je da sam dobila novu poslovnu ponudu a ne znam da li da je prihvatim ili ne Confused
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 25, 2015 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana je drugarica koja me sacekala na autobuskoj stanici sa ogromim kartonom na kom pise moje ime, kao da se ne izgubim u Beogradu ahahaha umrla sam Laughing

_________________
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2015 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing

zvaka na stolici ..tacnije na naslonjacu... Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2015 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana ili bolje receno jutra je rostilj koji od ranog jutra komsija pravi na terasi Laughing
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 18, 2015 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dan je... ipak ima dobrih ljudi Smile

_________________
Ja sam bio pogresan..... kad sam ti stavio ruku na rame...
Tamo je drzao dugo i govorio rijeci...
Ja sam bio pogresan... kad sam trazio da mi kazes... koja si strana....
Postoje pravila igre... ti znas da ne mozes sama....
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 18, 2015 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dan kad su kulminirala neka sitna nezadovljstva u meni ili jednostavnije rečeno dan kad mi je prekipelo Very Happy Very Happy
Nadam se da ozbiljnost toga (bar ne onoliko koliko ja to ozbiljno doživljavam) neće shvatiti i meni neke bliske osobe, jer se bojim da se raspravama ne može ništa postići, a da se mogu narušiti generalno odlični odnosi
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2015 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auto koji je riknuo na sred auto puta na +40 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 22, 2015 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na suncu je toliko vruće, da da ideš go, samo u gaćama (bez majce, šorca i papuča) opet ne bi pomoglo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Utisak dana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon