www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li im zavidite: Trojka svaku noć
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2014 4:58 pm    Naslov poruke: Da li im zavidite: Trojka svaku noć Na vrh strane Na dno strane

Dejv Hokej i Šona Bigelou potrošili su 20.000 funti na seks-lutke u prirodnoj veličini, kako bi "začinili" svoj seksualni život, a spavaću sobu dele sa pet lutkica.

Dejv inače sakuplja seks-lutke već nekoliko godina, a prvu je kupio za potrebe jednog dokumentarca na kome je radio 2010. godine.
Ovaj hobi na početku se negativno odražavao na njegov ljubavni život, a devojke su ga uglavnom ostavljale kada bi se "upoznale" sa njegovim neobičnim hobijem. Šona, koju je inače upoznao putem Interneta, prva je žena koja razume i zajedno sa njim uživa u ovom fetišu.

S obzirom na to da su ga devojke ostavljale kada saznaju da sakuplja seks-lutke, Dejv je rešio da ih Šoni pokaže na prvom sastanku. Na njegovu veliku sreću, ona nije "pobegla".

"Bila sam šokirana. Znala sam kako te lutke izgledaju jer sam ih videla na televiziji, ali bilo je interesantno videti ih uživo - izgledaju poput barbika u prirodnoj veličini", ispričala je Šona.

"Počela sam da skidam perike sa lutki i da ih stavljam na svoju glavu. Želela sam sve da vidim, a Dejv me je iznenađeno gledao".

Ovaj par, inače, u svoju seksualnu igricu redovno "uključuje" i barem jednu od četiri ženske seks-lutke koje Dejv poseduje, a Šona dodaje da je ovaj "dodatak" seksu bio njena ideja. Na početku je, kaže, bila ljubomorna na pažnju koju njen partner posvećuje lutki, ali preko toga je brzo prešla.

"To je kao da imate seks u troje, a ne rizikujete da neko bude povređen. Morate da shvatite da je to samo lutka".

"'Trojka' sa lutkom je bezbednija, jer neće doći do uplitanja emocija treće osobe", saglasan je i Dejv.

O tome koliko ovaj par voli seks-lutke, govori i činjenica da je Dejv Šoni kupio kao poklon i mušku seks-lutku, a nazvali su ga Teri.

Dejv i Šona odlučili su da javno govore o svom neobičnom i pomalo bizarnom hobiju, kako bi pokazali da nije sramota imati seks-lutke.




(MONDO)


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Da li im zavidite: Trojka svaku noć Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon