www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naručio fotoaparat, a dobio tri krompira!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 07, 2015 7:00 pm    Naslov poruke: Naručio fotoaparat, a dobio tri krompira! Na vrh strane Na dno strane

Petar Paunović (62) iz Svilajnca najnovija je žrtva internet prodaje u Srbiji. On je preko jednog portala poručio i platio digitalni fotoaparat, a umesto toga dobio tri krompira.

U majskoj poplavi čitavo domaćinstvo mi je poplavljeno. Među alatom i tehnikom stradao mi je i fotoaparat koji mi je bio draga uspomena, kaže Paunović.

"Na sajtu 'Kupujem-prodajem' sam nakon duge potrage pronašao identičan aparat i stupio u kontakt sa prodavcem pod nadimkom Šister, koji je navodno iz Gornjeg Milanovca", rekao je Petar za “Alo”.

“Sve smo dogovorili i u sredu mi je isporučen paket koji sam platio 3.000 dinara. Pošto ovo nije bio prvi put da kupujem na ovaj način, a dosad nikada nisam bio prevaren, nisam ni proveravao sadržaj paketa. Kuriru pošte sam uredno platio, a pošto sam bio u nekom poslu nisam odmah proveravao paket. Kasnije, kada sam ga otvorio, imao sam šta i da vidim… Tri krompira uredno složena, i umotana u kesicu, valjda da bi što pre proklijali”, rekao je Petar.

On je odmah otišao u policiju kako bi prijavio prevaru, a sutradan i u svilajnačku poštu.

“Ne verujem da nešto mogu da urade, jer je novac prosleđen post-net uplatnicom. Iako ćemo iskreno, njih ne zanima da li sam ja neki blesavko, pa da za tri krompira platim 3.000 dinara, njihovo je da paket isporuče, što su i učinili”, kaže Petar i navodi da je ovog puta platio cenu prevare, ali da bi želeo da ovaj njegov slučaj otvori širom oči svima koji kupuju na ovaj način.

Prema Petrovim rečima, paket mu je stigao sa adrese iz Zaječara, dok se prodavac na internetu predstavljao da je iz Gornjeg Milanovca, prenosi “Alo”.

(MONDO)


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2015 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro je..moze bar sebi pomfrita porciju napraviti Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> Naručio fotoaparat, a dobio tri krompira! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon