www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav ume da bude slepa
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 07, 2015 8:35 pm    Naslov poruke: Ljubav ume da bude slepa Na vrh strane Na dno strane

Amerikanka čoveku kog nikada nije upoznala dala 1,4 miliona dolara!

Izvesna Sara gostovala je u emisiji doktora Fila, i ispričala svoju neobičnu "ljubavnu" priču.

Sara, koja se dva puta razvodila, preko Interneta je stupila u kontakt sa izvesnim Krisom Olsenom. Njihova romansa započela je preko "neta", a onda je Kris počeo da joj traži pare.

Da pokušamo da vas uvedemo u priču - Kris je, navodno, iz Milana, ali radi u Južnoj Africi. Povremeno navodno radi u Nigeriji i Beninu. Čuli su se telefonom, ali nikada se nisu videli, a Sara priznaje da se Krisov akcenat "s vremena na vreme menja".

Uprkos tome, ona je svom Internet dečku u više navrata uplaćivala novac, da bi došla do krajnje sume od 1,4 miliona dolara!

"Plaćala sam mu hotelske sobe, advokate, nove kreditne kartice kad mu ukradu njegovu, i jednom sam mu platila kauciju od 550.000 dolara. Stalno ga hapse zbog nekih lažnih optužnica. Više puta je pokušao da dođe u Ameriku da bismo se konačno upoznali, ali svaki put su ga uhapsili zbog nečega nameštenog i odbili mu ulazak u zemlju", priča ona, mrtva ozbiljna.

Uprkos tome što se nikada nisu videli i što je Kris, ako mu je to uopšte ime, "cedi" kao sunđer do poslednjeg centa, Sara veruje da je njihova veza prava stvar.

"Oko 95 odsto sam uverena da on stvarno postoji, i da je sve onako kako kaže. Slao mi je slike i na njima je prezgodan, u početku nisam verovala da takav tip želi da razgovara sa mnom", rekla je ona.




(MONDO)


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> Ljubav ume da bude slepa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon