www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bugarski Pop Folk
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Lora75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 46
Mesto: Bugarska

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
Joj,di ste zapeli za pop folk?Ima odlicnih vokalnih ansambla,kao sto su Le Mystre des voix bulgares (postoji skladba sa Kate Bush,The sensual world),pa zatim Angelite...ma krasno zvuci...i narodne pjesme su im za pet!


Bas tako. Pozdrav Hrvatske. Zasto mislite da bugarska muzika je samo pop folk i isto tako da svi bugari smatraju Azisa za svoju naj veliku zvijezdu? Osim da krade tudje pjesme i da se oblaci skandalozno on drugo ne radi. Ja licno ne podnosim Azisa. Pa i ove sto se nabrajali...Gergana, Anelija...pa nisu ni one bog zna kakve pjevacice. Vise grade karijeru na izgled nego na glasovi mogucnostima, ima i iznimke kao Nelina, Cvetelina, Slavka Kalcheva. Azis ima glas ali sve drugo ne vrijedi. Poslusajte nasu pravu narodnu muziku..ili od pop i rock izvodjaca Georgia Hristova, BTR, Karizma, Ahat


 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja od Karizme znam samo onu pesmu sa kojom su pobedili prosle godine na "Zrenjaninskom festivalu SUNFLOWER". Ne mogu sad da se setim kako se zove, ali je zanimljiva.
 
sneza021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Apr 2005
Poruke: 55

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boze,mi nemamo dovoljno nasih nakaradnih kvazi pevaca i pevacica nego ih uvozimo iz Bugarske..bolesno!
 
Albena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jun 2004
Poruke: 62
Mesto: Sofija

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno se u ovoj temi pisalo o Azisu - kvazi ili ne - pevač , on se kako sam uvek voli da naglasi "dobro prodaje". I tako je, a druga je priča da li je to supkultura. Ali, ljudi, nije on kriv. Pa mnogi to vole i oni koji to ne vole mogu samo da ga "ne kupuju", odnosno "ne konzumiraju". Ja ga ne volim kao pevača, ali mi je stvarno zanimljiv kao fenomen. Kada sam ga prvi put čula, prosto nisam verovala da je to muško. Ruku na srce, ponekad je na sceni odvratan, šta sve to radi /!/, ali eto - stalno se vrti na našim radio stanicama, ima ga na naslovnim stranama raznih časopisa i novina, njegovi koncerti su u Bugarskoj jedni od najposećenijih.... /Samo, lepo vas molim, nemojte misliti da su Bugari prosti! /. Upravo sam povodom vaših napisa ovde pokušala da na Internetu nađem neku "normalniju" njegovu sliku... i uspela sam.

Ko bi rekao da je to on? Da li biste ga prepoznali? A inače, pustimo ga na miru!

Srdačan pozdrav svima na ovom forumu!
**


Poslednja prepravka: Albena on Čet Avg 18, 2005 7:35 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
BesnoPile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 55

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 14, 2005 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spasitelkite!!

obichaj me obichaj, soblichaj soblichaj....celuvaj me celuvaj, tancuvaj s men tancuvaj....Obich za men si ti, ela ela s men tozi griah spodeli....
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar je nije los,al reni mi se na bugarskom ne svidja puno je bolja na srpskom

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cela Bugarska estrada,mislim na Devojke Mr. Green To moze da se kaze da je ok,ali pesme uopste mi se ne dopadaju.Zato sto je sve to Plagijat.Mnogo retko da oni naprave nesto sami.Ili je to nesto Srpsko ili Grcko ili Tursko prepravljeno,mnogo retko svoje odradjeno. Razz Laughing
 
rinoreal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 84

niger.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

taj azis je uzas ... stvarno! kad bi ga vidjeo izmlatio bi ga kao pasce.
da ne pisem dalje o njemu ... pocelo mi se skoro da povracam.

pravi pjevaci od bugarske estrade su

GLORIA

i

IVANA

Dragana Mirkovic ima istu pjesmu Poslednje Vece (text je skoro isti).
Kod Dragane cak pise iza pjesme kao kompozitor i aranzman xxx,
pjesma Otche Moj je Sinan Sakic sebi snimio isto kao Oce Moj.

Drugi za mene nepoznati pjevaci s bugarske estrade su isto otpjevali
ove pjesme (melodiju, aranzman)
viki - crno na belo
jana i sasa matic - dodje mi da vrisnem
marta savic - ravno do kosova

Od Glorije je znam da ima Ena pjesmu iluzija. Za druge ostale ne znam.
Samo znam da je Gloria Super pjevacica. Nacicu ja slike pa cu ih staviti, ne mogu ih sad da nadjem.


Poslednja prepravka: rinoreal datum Čet Okt 27, 2005 10:09 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Lora75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 46
Mesto: Bugarska

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Odakle ti to...Indira ukrala pjesme Laughing ..kako bi to mogla uraditi kad su pjesme njene...Ivana je uzela od nje....zahvaljujuci Indirine pjesme ona je uradila hit album. Inace Ivana je dobra pjevacica.
 
rinoreal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 84

niger.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

promijenio sam svoj komentar. a evo slike koje sam obecao
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zamolio bih sve bugare, ili one koje znaju, za pomoc, kad sam bio letos na letovanju u bugarskoj bile su dve pesme koje su mi se jako svidele, prvu sam nasao a to je upsurt - tri v edno, a drugu nemogu da saznam kako se zove, vise je u nekom house, elektro stilu, veliki hit u bugarskoj vervatno znate, molim pomozite... Very Happy

ajde bugari pomagajte niste valjda iscezli sa domaceg potrebna mi je ova pesma vise nego 'leba.

Edit by ULT_RAS Arrow nemoj da spamujes spoio sam ti poruke Exclamation
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofa, da neko krade od nas...?

_________________
SlatkaMala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Bugarski Pop Folk Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon