www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Yeci trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
Yeci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2015
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 06, 2015 11:56 pm    Naslov poruke: Yeci trazi Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav ljudi. Smile

Jedno meni drago biće pokušava doći do pjesme od E.N.I pod nazivom Zauvijek.

Ukoliko netko može pomoći linkanjem gdje se pjesma može poslušati ili skinuti, bila bih vam veoma zahvalna. Cool


Ovako ide tekst pjesme:


E.N.I. Zauvijek

Konacno sam sebi priznala
napokon sam jedno shvatila
nisam ja za tebe, nisi ti za mene
s tobom srce ne moze

Bila sam u tvojim ocima
samo predmet sto ti pripada
imao si me, dobio si sve
dobio i previse

Zato necu, necu vise cekati
zato necu, necu niti plakati

Da te nesto molim, da te ludo volim
ne pada mi, duso, na pamet
rascistit cu s tobom jednom zauvijek

Moj email: dea_umag@yahoo.com Smile


 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2015 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepa je pesma, zaista, no osim teksta pesme i nekog unistenog snimka ne moze se mnogo toga naci.
Da li se uopste radi o grupi koju cine Elena Tomecek, Nikolina Tomljanovic, Iva Mocibob i Ivona Maricic? Idea

U njihovoj diskografiji ne postoji pesma pod tim nazivom... Neutral

_________________
 
Yeci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2015
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 08, 2015 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja prijateljica je čula tu pjesmu kao dijete.

Od E.N.I. jest, samo ne znam da li je snimljena, i ja sam vidjela da je nama u popisu njihove diskografije.
Zanima me zna li netko da li je pjesma uopće snimljena ili samo izvođena uživo? S obzirom da ipak postoji tekst pjesme na internetu Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> Yeci trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon