www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitam se...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 55, 56, 57  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2017 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitam se da li cu moci da uzmem odmor ove godine jula meseca,bas mi se ne ceka opet septembar Rolling Eyes

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2017 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se zašto mnoge lepe da ne kažem genijalne ideje Mr. Green moraju da propadnu. Zašto fali ono malo sreće da bi se one realizovale, pa da bude lepo Mr. Green
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2017 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitam se ko je izmislio snicle od soje i sve od soje Neutral mora da mu je bilo zesce dosadno Rolling Eyes
trebalo bi ga kamenovat Rolling Eyes ili bar zaposliti u kamenolomu u julu mjesecu Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2017 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se ko je izmislio ko je izmislio kafu od cikorije. Da to prodaje kao kafu bez kofeina naivnim ljudima (poput mene) na pijaci, koji samo žele da na malo jeftiniji način dodju do pravog ukusa kafe, nesvesni pri tome kakve sve otrove mogu da dobiju zbog 200 ili 300. dinara više koliko bi više dali za pravi ukus kafe
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2017 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitam se hocu li zavrsiti do trojke Rolling Eyes ili cu visit do petaka Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2017 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se dali me je videla Mr. Green
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2017 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitam se je l im plata legla... Rolling Eyes ako ih ne uhvatim na vrijeme -nece mi ni ovaj mjesec vratiti pare Rolling Eyes a to ne moze tako Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2017 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se dali i mene isto čeka sutra, i unapred se pribojavam odgovora Rolling Eyes
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2017 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitam se kako ce mi ovo sve stati u auto....
a vec imam svega i svacega u autu Rolling Eyes
ili da neko od njih ovo odveze vjestici...ili da ona dodje...
ili da sve potrpam pa kud puklo da puklo Razz Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2017 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se hoćemo li ići
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2017 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitam se da li ce biti dovoljno goriva... Neutral

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2017 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se samo koji li me posao čeka danas na vikendici i hoćemo li raditi do mraka. Uopšte se ne postavlja pitanje dal ću ja ići ili ne, to se danas valjda podrazumeva, jer ide vaskrs pa će se odmarati narednih dana...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Pitam se... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 55, 56, 57  sledeća
Strana 51 od 57

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon