www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Milioni se zaklinju u ovaj trik za mršavljenje
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 26, 2015 7:23 pm    Naslov poruke: Milioni se zaklinju u ovaj trik za mršavljenje Na vrh strane Na dno strane

Ovo je tajno oružje za mršavljenje miliona ljudi.

Svaki put kada Sara Marfi jede ili pije nešto, odvoji nekoliko sekundi da uradi jednu stvar koja joj je pomogla da smrša 27 kilograma za tri godine: na svom telefonu otvara MyFitnesPal aplikaciju i upisuje šta upravo jede/pije.

"Za to je potrebno nekoliko sekundi, uvek to uradim dok jedem, i gotovo. Ne moram da pamtim šta sam jela. Mislim da bih se ugojila čim bih to prestala da radim, zato mi je važno da sve ubeležim - ne da bih sebe ograničavala, već da bih bila svesna šta radim. To je moj način da budem iskrena prema sebi," kaže Sara.

Već godinama unazad, nutricionisti preporučuje da vodimo dnevnik o ishrani. "Zapisivanje namirnica koje jedete i sagledavanje šta to zapravo jedete je najbolja stvar koju možete da uradite ako želite zdravo da skinete kilograme," kaže dr Kristina Artur.

Ovu tvrdnju podržale su brojne studije, čiji su rezultati pokazali da ljudi koji (bilo gde) zapisuju šta jedu, brže i lakše smršaju.

Zahvaljujući brojnim aplikacijama, sada nam je lakše da bilo gde, u bilo kom trenutku upišemo šta jedemo. "Praćenje unosa namirnica i vežbanja nam pomaže da budemo svesni toga šta unosimo u svoj organizam i koliko smo zaista fizički aktivni," kaže dr Artur. "To nam pomaže da se suočimo sa realnošću, sa objektivnim podacima."

Probajte, nemate šta da izgubite.

(MONDO)


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 21, 2015 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing aplikacija za mrsavljenje Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Fosfor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2015
Poruke: 96

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2017 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
Laughing Laughing Laughing aplikacija za mrsavljenje Laughing Laughing Laughing


Hahaha, pa ovo je u razini onog spreja za mršavljenje Mr. Green

_________________
Put putuje moj jaran, putujem i ja... Smile
 
Fosfor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2015
Poruke: 96

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2017 6:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fosfor je napisao/la sledeće:
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
Laughing Laughing Laughing aplikacija za mrsavljenje Laughing Laughing Laughing


Hahaha, pa ovo je u razini onog spreja za mršavljenje Mr. Green


Sad eto moram dupli post, baš jutros naiđoh na link na fejsu pa se sjetio foruma... http://www.sveznan.com/zdravlje/fito-sprej-prevara/ Mr. Green

_________________
Put putuje moj jaran, putujem i ja... Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> Milioni se zaklinju u ovaj trik za mršavljenje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon