www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domaca dance muzika 90-tih...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Rascha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Maj 2007
Poruke: 13
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stefan_pg
Budi tu, budi,budi tu
samo budi tu
budi tu,budi,buditu
samo budi tu
pored mene ti
Na mali tik na mali znak
reći je malo da sam manijak
ne želim druge,jer ti si mi cilj
tvoja iskra pali mi fitilj
prelepi stas,školovan hod
memoriše mozak mi upisuje kod
u imenu tvom prvo slovo je “J”
to slovo je grad ispasalo sprejem
nisi naivna i drugi znaju
kada nedaš im oni okolo laju
kada kažem na skali si mi prva i prava
ti me pitaš zabadava
kad ću se tebe otarasiti
šta bi te od mene moglo spasiti
i da li će ti smeh usne krasiti
kada neću više tebi se oglasiti


ovu pesmu peva Sunshine i zove se Miss J
Sunshine-Miss J


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mole se članovi da ubuduće prilikom traženja tekstova/izvođača pesme postave pitanje na OVOJ temi Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=5405&start=4395

Ubuduće će postovi ovakvog sadržaja biti obrisani. Unapred hvala.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zashto bi to radili na toj temi, ako znaju da pesma koju traze, spada pod dance 90-ih, ne razumem za cega onda postoji ova tema, recimo ja jako retko zalazim na tu temu trazim naziv pesme i izvodjaca, zato sto tu ima brdo postova dnevno, dok recimo ovu temu redovno obilazim i ako mogu spreman sam da pomognem!!!

Izvinjavam se na offtopic-u!!! Wink
 
srga
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 237
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram da se prikljucim.. meni nije jasno, zasto ne mogu traziti od nekog naziv pjesme iz 90-ih... jer mi je logicnije da ovdje zatrazim pomoc, nego na http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=5405&start=4395 prije ce neko ovdje pogledat za pjesme 90-ih nego na navedenom topicu.... sry za offtopic....

_________________
broj 66 je isto sto i 99 samo kad se obrne...
 
mimica55
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 27
Mesto: Niksic

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 2:15 pm    Naslov poruke: Re: Tooo Kraljinoo,konacno... Na vrh strane Na dno strane

two_months_off je napisao/la sledeće:
jel ima neko may day 'to sto sada osecam'??
pls.. anyone???

Imama ja Laughing Laughing Laughing
ostavi mi mail Very Happy
 
Marko Denser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 15 Jun 2007
Poruke: 30
Mesto: Surcin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogli bi se dogovoriti nekoliko nas da se nadjemo da razmenimo muziku,ili da organizujemo zurku u bg-u?

_________________
Dens je,dens je uvek u fazonu,dens je uvek bio cool,na prekookeanskom brodu ili avionu,DENS JEA
 
Don_Pavle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 26

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba mi jedna stara stvar....mislim da je iz 90 tih....ide neshto tipa da li verujesh da Bog postoji,da li verujesh u njega i da li mu se molish,da li sanjash iste stvari,da li stvarno sanjash il se samo pravish,da li volish grad u kome zivish,da liverujesh u ljude dal zivotu se ti divish....itd...extra je stvar ali je do jaja stara..ako enko sluchajno zna shta je neka se javi na don_pavle@yahoo.com unapred hvala
 
milem
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 30

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 1:44 am    Naslov poruke: re: Na vrh strane Na dno strane

Ako mi neko moze reci ali ko zna 1oo% u ojesmi ljubav za ljubav..ko pjeva zenski glas...i neka proslijedi na marjanovicm@hotmail.com HVALA
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 16, 2007 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koje pesme su po vama top 10 iz 90-ih?

_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
astronaut_zr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Maj 2007
Poruke: 3
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 11:29 am    Naslov poruke: dance 90` Na vrh strane Na dno strane

Ako nekom treba dance 90` neka mi se obrati na nex_pfc@yahoo.com...
Imam oko 4 GB i voljan sam da podelim sa drugima.... Poozzzzzaaa

_________________
jurim dance 90`
 
elipse
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 11:29 am    Naslov poruke: imam Na vrh strane Na dno strane

imam svu8 muziku iz 90" sve sto vam treba

_________________
GET RICH OR DIE TRYING
 
StefAnT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 23
Mesto: Ub

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@BEAT 93 : Prelistavao sam i vidim da si napisao da imaš pesmu "Dr. Iggy "Zasto ja" ? Ali verziju gde je instrumental obradjen od grupe Snap - Rhythm is a dancer .. to je valjda njegova demo verzija, jos pre izlaska albuma".
Ako možeš, pđsalji mi na mejl, bio bih ti strašno zahvalan.

[Edit by ticmaopel: Svaka poruka čija je svrha isključivo reklama komercijalnih sadržaja, drugih foruma, drugih sajtova krši Pravilnik i biće cenzurisana.]


Poslednja prepravka: StefAnT datum Ned Jul 29, 2007 1:35 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Domaca dance muzika 90-tih... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  sledeća
Strana 30 od 34

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon