www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Napišite nešto O osobi iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 64, 65, 66  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2017 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji mi je bio onaj prvi, ali ne mogu da ga aploadujem, suviše je veliki. Verovatno ću menjati avatare u narednom periodu.

Osoba iznad za razliku od mene nema problem sa avatarom


 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2017 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba iznad je prijatelj foruma. Very Happy
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2017 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osoba iznad je online! Shocked Shocked Shocked Mr. Green

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2017 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba iznad je srećna što me vidi! Mr. Green
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2017 7:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba iznad ima srce. Šteta što to srce nije malo niže, pa da ga poljubim Laughing
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2017 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osoba iznad bi ljubio mistino srculence Neutral

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2017 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osoba iznad bi ljubila sliku svoju Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2017 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba iznad bi da me banuje, samo ne shvata da se ja ne bojim nikakvog bana, i ne čita koliko me drugi članovi vredjaju i ponižavaju, da moram da im odgovorim...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2017 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osoba iznad nikako da shvati da nije poenta u strahu vec u normalizaciji komunikacije Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2017 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba iznad mi znači predlaže da ćutim i da trpim Very Happy
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2017 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osoba iznad ce nauciti da cutanje jeste zlato, ali i srebro sija, prica - ali u granicama normale, sto svakako ne vazi samo za tebe vec i za sve ostale Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2017 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba iznad bi kad me već opominje mogla da primeti da sam bio izazvan, i mogla je i (ili mogla bi, u budućnosti ako bude takvih nesporazuma ponovo) da opomene i druge učesnike u diskusiji samnom.

Ps.

Da se ovo ne bi pretvorilo u novu diskusiju ovoga puta tebe-samnom, hteo bih ovde da stavimo tačku na sve vrste razmene mišljenja Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Napišite nešto O osobi iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 64, 65, 66  sledeća
Strana 60 od 66

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon