www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 106, 107, 108  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2017 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad su neke kiše, a mene boli glava. Zapravo najvažnije od svega mi je da sam ja dobro da me ne boli ne boli glava, mogu čekići da padaju napolju Rolling Eyes

Znaš li osobe iz svog kruga ljudi koji reaguju na promene vremena (boli ih, ovo, ono...)


 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2017 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahahhaa JA!!! Laughing Laughing Laughing
Ja sam ti pravi meteoropata Mr. Green
što kažeš boli me često glava kad pada kiša, imam migrene, odmah se prehladim čim malo zahladni itd...


U koju boju je ofarbana tvoja kuća?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2017 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam u stanu Smile a inace ofarbana je u neku pesak- bez nijansu Smile

Sta si poslednje kupila sebi?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2017 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednu čipkanu bluzu

Je l i ti jedva čekaš vikend?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2017 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, jer radim. Imam radnu subotu

Jel ti se desilo nekada da požuriš sa kupovinom. Da se se pre kupovine oduševiš nečim, a onda ukapiraš da to nije to,?
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2017 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jeste,sta znam...kupim tako neke stvari bezveze,pa ih ne nosim uopste i stoje mi bezveze u plakaru Laughing

Koji ti je najdrazi poklon koji si dobio u skorije vreme?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2017 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki kolači od koleginice Mr. Green

Jel često ili retko dobijaš poklone ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2017 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Često,često

Je l' umiješ da popraviš auto kad imaš neki kvar na njemu ili ideš kod majstora?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2017 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ja neumem ni gumu da zamenim Laughing

Jel imaš skup, jeftin ili srednji po ceni mobilni ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2017 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno imam Nissan Qashqai

Čega se plašiš?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2017 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samoće

Jel imaš puno posla na poslu ?
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2017 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom da...

Jel volis duze da spavas ujutru ili si ranoranilac Smile ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 106, 107, 108  sledeća
Strana 58 od 108

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon