www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 106, 107, 108  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2017 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam, na Durmitoru...zapravo to mi je od muža Wink ali eto, ja prisvojih Mr. Green
Da, imamo i odem tako zimi nekad na skijanje i ljeti kad kod nas u Podgorici krenu vrućine

Kakva je tvoja vikendica? kog tipa? imaš nekih sadržaja uz nju?
Pitam da nas pozoveš na bazen,neki roštilj i tako to? Wink Very Happy



_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2017 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze Laughing Wink imam na Zlatiboru jednu tj,nije bas moja,nego tetkina ali ona ne zivi u Srbiji pa mi je prepustila na koriscenje,mada je u zadnje vreme vise izdajemo nego sto je mi koristimo Laughing ne stizemo bukvalno da odemo stalno neka frka ili oko posla ili nam se negde drugde ide na odmor ili nas neko zove,ili bas tad kad nam se ide dolazi tetka ili smo iznajmili....ima rostilj pa eto mogu na to da vas zovem Wink

Kako si provela uskrsnje praznike?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2017 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radno. Zapravo dva dana radno, dva dana u odmaranju. Morao se mešati malter i popunjavati kanal zemljom...

Šta si noćas sanjala ? Mr. Green
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2017 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooo e sad mi pade na pamet kad si me pitao...

sanjala sam neku pucnjavu,nešto...puca se, neke ljude sa pištoljima??? Question
mada...mislim da je to posljedica gledanja akcionog filma koji sam neposredno pred spavanje gledala Question

Imaš li košmare?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2017 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, mada i ja povremeno imam ružne snove

Jel jedva čekaš toplo vreme ili ti prija ovo zahladjenje ?
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2017 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedva cekam toplo,dosadila mi je ova kisa Smile

Jel ides negde za 1.maj?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2017 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da idem. Idem u Budimpeštu

Ti, jel i ti negde putuješ za prvi maj ?
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2017 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najverovatnije ne,radim 2.

Jel I tebe neko iznervirao juce Smile ?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2017 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste. Neka žena na poslu preko telefona (a nije koleginica, niti bilo ko meni poznat)

U koliko si firmi radila do sada ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2017 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova u kojoj trenutno radim je prva gdje profesionalo radim u struci od samog svog pripravničkog staža, pa evo već 6 godina...
Inače ranije sam radila kao đak i student po ugovoru neke povremene posliće u par firmi.

Voliš li svoj posao?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2017 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi se to moglo nazvati ljubavlju...
i inace... niko ne voli to da radi....
ali vremenom 'udje u krv.'....i tada postaje potreba....i moras da radis...

je l vi crni gorci legente tako samo kad se umorite ili i onako... kad god se pruzi prilika Rolling Eyes Razz Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2017 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo ležimo Mr. Green Mr. Green Mr. Green da ne smetamo... Laughing Laughing Laughing

Šta si u horoskopu?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 106, 107, 108  sledeća
Strana 69 od 108

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon