www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 106, 107, 108  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2017 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm... Wink mnogo toga...
imala sam jaako lijepo djetinjstvo
Bila sam jedino dijete u svojoj familiji do šeste godine...
Velika maza...svi su mi ugađali i bili posvećeni maksimalno Smile
Pamtim bakine vrele mirišljave kolače, trčanje livadom i branje cvijeća, šetnje pored Morače...
odlazak sa roditeljima na more... mnogo,mnogo lijepih stvari i trenutaka koje bih rado vratila Sad


Je l' imaš i sad kontakt sa nekim prijateljem iz djetinjstva?



_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2017 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Nisakim. Čuo sam se pre par godina sa svojim najboljim prijateljem iz detinstva preko fejsbooka, ali imao sam utisak da me je zaboravio.

Jesi li i ti šopingholičar ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2017 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooo... ne pitaj to... Laughing Laughing i te kako...
obožavam da trgujem i radim to skoro svakodnevno, moj muž ludi od toga...
šta da radim, žena sam... Laughing Laughing Laughing

Šta si poslednje sebi kupio?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2017 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjigu, šta bih drugo Laughing

Jel voliš da gledaš emisije o kriminalcima ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2017 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, pratim "Dosije" često

Kakve filmove voliš?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2017 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim filmove. Ako pak i pogledam neki, volim obavezno da je domaći i da ima dobru reklamu.

Jesi li ikada kopala ili okopavala, bilo šta ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2017 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jesam cvijeće ponekad, u dvorištu, mada mrzim te poslove gdje se mogu uprljati pa ne radim to baš tako često Laughing

Radiš ti oko bašte?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2017 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam prethodnih godina svoju (lično moju) baštu

Jel voliš stripove ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2017 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa volim,ali nemam kad da se bavim njima sad...
inače,voljela sam ih kao dijete...

Jel čitaš nešto zanimljivo?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2017 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U poslednje vreme ne. Čitam neke knjige na koje sam bacio grdne novce, a jako su dosadne. Bukvalno sam bacio novce.

Jel radiš neki posao i posle posla ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2017 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da imam svoju modnu agenciju i držim časove sa prijateljicom malim manekenkicama Wink
i naravno, posao MAME... non stop...i zauvijek zaposlena Very Happy

Planiraš li neko zimovanje?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2017 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Nikad nisam bio na zimovanju. Eventualno neko putovanje za Novu godinu, ako ne, onda ništa do leta.

Koju seriju ili serije pratiš ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 106, 107, 108  sledeća
Strana 86 od 108

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon