www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji grad ima najbolji nocni zivot?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 5:07 am    Naslov poruke: Koji grad ima najbolji nocni zivot? Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite koji grad ima najbolji nocni zivot?

U vasoj zemlji?

Ili u Europi?

Ili u cijelom svijetu?


Po meni - najbolji nocni zivot je u Bangkoku, Las Vegasu, Budimpesti...

Ipak mi se cini da je Bangkok neprikosnoven, barem od onih gradova koje sam ja vidio...

Cuo sam da Beograd ima fenomenalan nocni zivot ali se u to tek trebam uvjeriti...



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mogu glasat za Beograd jer sam tu već neko vrijeme i zaista se nisam razočarala nijednom. Razlog jedini tome je što ovdje u Beogradu - provod zaista traje do sitnih sati , ništa se ne zatvara do 01h itd i što postoji izbor za svačiji okus. Što god poželite čuti - Beograd nudi, pa kako - kome.

Što se tiče provoda u ostalim gradovima, ja moram reći da je Havana..Uh.
Samo u Havani se tako dobro afrički ritmovi spajaju se sa španskim, a francuski instrumenti sviraju u harmoniji sa kineskim. Tamo se slavi raznolikost. Tog ljeta kad sam bila, zaista sam igrala 24h dnevno i više Very Happy


Kad si već spomenuo Las Vegas, to je moja neostvarena želja otići tamo radi provoda, naravno i Casina. Tamo se sigurno dobro živi!
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Srbiji Beograd definitivno...provod za sve ukuse...
U Crnoj Gori...Budva je definitivno gred u kome je super provod....znam da ostanem i do 5-6 ujutru.... Laughing

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
dejmat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Jan 2007
Poruke: 93
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd i Novi Sad
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

barcelona

u srbiji vjerovatno beograd.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, sto se Srbije tice, sigurno Beograd. Grad koji zivi 24 sata dnevno, grad u kome weekend pocinje u ponedeljak a zavrsi se u nedelju, grad u kome ce sigurno svako pronaci koji je njegov kafic, njegov splav, njegov klub, grad u kome ces pronaci prijatelje. Ustvari Beorgad je jednom recju tvoj prijatelj! I kada ti je lepo i kada si zalostan... Za svako raspolozenje nacices mesto u Beogradu!

Sto se evrope tice, ima mnogo gradova gde je provod odlican: London, grad koji zivi... Svakoga dana nesto novo...
Frankfurt i provod? Mhhhm dobar je, ali Frankfurt je grad u kome se obicno radi ali sto se provoda tice je ok...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
bubaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 95

luxembourg.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi rekla da je to makarska
 
Lelaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 80

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas,definitivno Beograd.
 
annapg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2007
Poruke: 5

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: najbolji grad Na vrh strane Na dno strane

Podgorica je daleko najbolja sto se tice nocnog zivote
 
ado99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 14

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni najboli nocni zivot imaju las vegas i hong kong



[Edit by škorpijica: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
lijep mlad zgodan
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: ws Na vrh strane Na dno strane

za mene beograd,definitivno
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na prostorima bivše nam zemlje, nesumljivo beograd
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Koji grad ima najbolji nocni zivot? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon