www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kineski brendovi telefona
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
nogrom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2017
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2017 12:06 pm    Naslov poruke: Kineski brendovi telefona Na vrh strane Na dno strane

U poslednje vreme primećujem porast ljudi koji kupuju kineske brendove mobilnih telefona tipa Meizu, Xiaomi, Oppo isl.
Cena dosta niža u odnosu na poznatije brendove, a sličnih su karakteristika, pa me interesuje kakva su iskustva sa njima?
Ne znam da li ima nekoga ko već duže vreme koristi neki od pomenutih, pa da može da potvrdi i da im je rok trajanja kao kod ostalih Wink


 
ltyartng
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Maj 2017
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2017 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam Xiaomi Redmi Note 3 i prezadovoljan sam šta sam dobio za manje od 200€ Cool

Treba par dana prilagođavanja na njihov rom, ali inače radi savršeno. Zaista nema potrebe davati silne stotine evra, a jedina prava razllika je samo u kameri. Kome je to najvažnija funkcija u telefonu taj mora da se isprsi Wink
 
nogrom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2017
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2017 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak sam odlučio da se držim Huawei-a, pošto su mi rekli da ostali kinezi nemaju zvanične zastupnike kod nas i da garancija ništa ne vredi za njih Rolling Eyes

Za sada naginjem ka ovom modelu Honor 8 Lite

Ako neko ima bolji predlog u istom cenovnom rangu, neka kaže Wink
 
nogrom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2017
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2017 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Došao do nekih para, pa sam ipak uzeo Huawei P9

Fenomenalan telefon... besperkorno radi. Ni jednom mi nije štucnuo, zakočio ili bilo šta... Čista desetka!
 
holodocst
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Maj 2017
Poruke: 29
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2017 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam planirao da pređem na kineze, pa mi recite šta je najpametnije uzeti, a da ima što bolju bateriju?

ne planiram da se igram na njemu, ali ne mogu ni baš svaki dan da ga punim...
 
balanca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2019
Poruke: 9

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 24, 2019 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Već neko vrijeme imam Huawei Honor 8 Dual SIM, odličan mi je, nikad nikakvih problema a i performansama sam vrlo zadovoljna
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Kineski brendovi telefona Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon