www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cime se bavite?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Cime se bavite? Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ce ovo biti zanimljiva tema mnogima koji su opsednuti svojim poslom, (bilo pozitivno ili negativno),
takodje bi nam mozda sluzila za razmenjivanje raznih iskustava,a mozda i pomognemo jedni drugima u nekom problemu. Sto da ne, nikad se ne zna....Sta mislite o tome ?


Evo ja cu prva za pocetak,

Moje osnovne i jedine (nadam se) dve delatnosti kojima sam se do sada bavila su u osiguranju i posao Turistickog vodica.
U prvom sam redovno zaposleni radnik, imam svoju plati i svoj prodajni prostor, a posao turistickog vodica i dan danas radim sezonski...(posto sam ga radila profesionalno pre tri godine). Toliko od mene.

P.S. Evo jedno pitanje moderatorima, da li mozemo da reklamiramo tj. pomenemo firme za koje radimo ????? Wink Wink Wink
[/color]


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo sad ja da nesto kazem .. mogu reci da je ovo veoma interesantna tema ..

moj trenutni posao je agent na telefonu i pomazem ljudima koji imaju problem sa njihovim racunom za mobilne telefone ..

u isto vreme planiram da zavrsim na faksu za kancelarijskog administratora a posle da nastavim da studiram Menadzerstvo Projekata ( Project Managment )

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
blinky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos dvije godine moram da studiram a uz to i radim pa nakon toga ako zavrsim sve dobro imat cu naj visu skolu u bankarstvu i po cijelo svijetu mogu u svakoj banki bit direktor
 
mikonen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 130
Mesto: Antalya/Turkey

turkey.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prije svega bih, kao novi clan, jos jednom zelio da pozdravim sve korisnike ovog foruma...
Ja sam trenutno zaposlen u turistickom sektoru kao profesionalni turisticki vodic, sto mi je i jedna od profesija...Inace sam zavrsio odsjek Orijentalistike pri Filozofskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu da bih po diplomskom iskoristio sansu da preko "Erasmus" programa dodjem u Tursku, gdje sam zavrsio Turisticki Menadzment...Do sada sam se bavio novinarstvom i prevodilastvom da bih u posljednje dvije godine uplovio u vode turizma...Za razliku od Maja-e S. ovaj posao ne radim sezonski, preko zime i u vremenu kada nemam grupa, zauzet sam sa tour operacijamam radeci u ofisu...Zadovoljan sam sa zivotom a na poslovnom polju imam u planu da se osamostalim za odprilike godinu dana, a vec sam poceo sa radom magistarskog rada na temu "Utjecaj Orijentalnih knjizevnosti na jezike i knjizevnost Balkana" sa osvrtom na Osmansku knjizevnost...toliko od mene
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mikonen je napisao/la sledeće:
Prije svega bih, kao novi clan, jos jednom zelio da pozdravim sve korisnike ovog foruma...
...Inace sam zavrsio odsjek Orijentalistike pri Filozofskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu .......


E bas divno, imacemo sa kime da filozofiramo Wink.....pozdravljamo i mi tebe......


Sto se tice mome radnom mestu je u kuhinji i kuci Smile.... onu drugu "poslovnu" profesiju sam poj...bala jer sam videla da znam i umem skoro kao i najbolji...i toliko od moga doprinosa u pravnom sistemu Smile

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zeleznicar u dusi, iako sam studirala jezike. Vozam se Evropom i zaradjujem. Wink

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
Zinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 77
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam radila na radiju kao voditelj, pa sam napravila pauzu od godinu dana zbog faxa, ali sada ponovo planiram da pocnem to da radim. Inace, radio je moja velika ljubav, to studiram i nadam de da cu se time i baviti...

_________________
Tvoja pojava - laz, bice koje govori...
 
sean999666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 178

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

završavam doktorat
inače kirurg
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa svoje 24 promenio sam dosta poslova....ali ni jedan u svojoj struci Mr. Green


Sad trenutno radim u firmi koja se bavi uvozom i distribucijom sistrema za navodnjavanje.
U ovom poslu sam, inache, dve godina Wink
 
folf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 55

PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srednoskolac sam i misli da produzim skolovanje na stomatoloski fakultet od meni toliko al kad budem otvorio ordinaciju nazvat cu vas Very Happy Very Happy Very Happy
 
bmw haman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam vodja utovora, u jednoj veliki firmi
 
kostacar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Okt 2005
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 06, 2005 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radim najcesce fizikaliju ( drva , dzakove i sl. ) Ne zalim se, ide mi dobro, u trenucima odmora razmisljam o tome da sam to trebao da radim i ranije, do sad bi se dobro zaradilo, ovako gubio sam vreme po fakultetu cak sam i diplomirao a nikakva korist od
toga.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Cime se bavite? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon