www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nesebar
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam sta hoces da kazes...............moj Kum je u tom cafe-u smuvao neku bugarkinju....zove se Stela...........riba je boli glava.........i slike njene imam........hehehe........ma meni jej stvar ta sto sam ja bio u hotelu koji mi je 10 nocenja naplatio 100 evra a u hotelu imas SVE..............bazen,klimu,satelitsku tv sa preko 100 kanala,fitnes centar,satelitski internet,dva sony play stationa 2 u holu za goste da se igraju...............ma sve u svemu boli glava....na mene je najveci utisak ostavio iskreno "Jack Daniels"................ne znam................strava provod...super devojke.....predivan pogled......sve u svemu SUPER !!!!!!!!!!!!!
U kom si delu sezone isao(koji datum) i preko koje agencije ????????



_________________


Love don't let me go
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isao sam od 7. do 19. jula, tad jos nije bilo tako puno mase, isao sam preko agencije Atic tours, za 120 evra privatan smestaj, sasvim solidan!!! Koji je to hotel keve ti, jedini dobar hotel je onaj Panorama, ako s ne varam, odmah kod plaze!!!
Na mene su najveci utisak ostavili Bar Markuta, a onda Lazur!!!
Kad si ti isao?
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam isao od 23 jula-02 avgusta.............bio sam u hotelu Elir........(http://hotel-eliri.com/ ).................Panorama hotel kod severne plaze je super..............mada ne znam da li si primetio ali od severne plaze pa sve do poluostrva imas bar 5 panorama hotela...........ja sam na pocetku bio popizdeo sto se taj moj hotel nalazi na juznoj plazi,pa sam morao da idem busom do severne,ali posto bus kosta 0,50 leva ili 20 din.....to uopste nije bio neki veci problem....ove godine sam razmisljao da idem kolima u Bulgariu...hm..videcu jos..............sve zavisi od raspolozenja a i novcano.............

_________________


Love don't let me go
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jer si u taj hotel isao preko agencije ili si ga tamo nasao???
A sto se tice kola, predpostavljam da si Bus platio oko 50 e, da idete vas troje-cetvoro kolima izaslo bi vas jeftinije, samo je frka sto tamo djipaju kola ko ludi!!!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da znam za to.........preko agencije sam prevoz platio 60 evra..........jebi ga....a bas sam popizdeo zbog prevoza

_________________


Love don't let me go
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom za sve one koji su vec bili u Bulgaria, bolje vam je da odete tamo i na licu mesta nadjete smestaj jer cete za manje para naci mnogo bolji smestaj!!!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se.............skuplje je preko agencije..a takodje jos jedan mali savet.......oni koji putuju iz BG-a...najbolje je da uzmu kartu BG-Sofija.....a posle toga iz Sofije ima svaka 3 sata bus koji ide za Nesebar odnosno Suncani breg (autobuska karta u Bulgariji je izuzetno jeftina)..primer Nesebar-Varna 100din (u prevedenoj valuti).a od nesebra do Varne ima bar sezdesetak km ako ne i vise.primer u Srbiji Odzaci-NS (60km-300 din)

_________________


Love don't let me go
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tacno tamo su usluge tipa gradski, vangradski prevoz itd. veoma jeftine, zatim taxi, telefon... Ima samo jedna stvar koje se treba paziti, Bugari su cigani, gledaju da te zakinu na svakom koraku, wc, ulazi, konzumacije... Takodje savetujem da se u Bulgariu ne nosi telefon, zlato, satovi i ostale vredne stvari jer se lako moze desiti da ih pojede magla. Najvise se treba paziti sobarica i sto je najvaznije obratiti paznju gde drzite pare!!!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo tako,ja sam drzao pare na desetak mesta mada moram da priznam da su sobarice u mo9m hotelu bile izuzetno fer i korektne..............svaka cast.......................i do sada mi nista nije ukradeno Very Happy
Jedva cekam jul............Care ajde da se dogovorimo za termin pa da palimo u isto vreme preko iste agencije Shocked

_________________


Love don't let me go
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde ja planiram da idem, oko 10-15 jula, kad prodje EXIT.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa tako sam i ja mislio oko 20-og
tada ima najvise mase

_________________


Love don't let me go
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bas nesto i negotivim najveci spic, cela plaza prepuna zvezdinih i partizanovih dresova i majica "Mladic srpski heroj", "Ravna gora pobediti mora"... Od toga me pripadne muka, kad "Srbende" navale, najjace je pred sam spic!!! 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Nesebar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon