www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeste li zlopamtilo???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
samo_tvoj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2007
Poruke: 116

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam

 
milosh_vp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: Velika Plana

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlopamtilo nisam, ali ponesto i zapamtim, cisto zbog profila osobe.Pokusavam da pamtim samo lepe stvari, a one ruzne da sto pre zaboravim.

_________________
Cuvajte drvece!Na njima su ziveli nasi preci!
 
senjanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 16 Nov 2007
Poruke: 64

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trudim se da ne budem ali ne ide mi od ruke baš uvek...
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zlopamtilo hmmmm... kao jesam pamtim da ali i prastam te desava mi se da
me ista osoba par puta povredi onako bas dobrano
nikada se necu opametiti po tom pitanju ali sta je tu je zavisi od tezine stvari
i naravno od osobe

_________________
vera,ljubav,nada
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam zlopamtilo,lako opraštam ako to ta osoba zaslužuje,trudim se pamtiti one bolje stvari,i u svakoj osobi traziti ono nešto pozitivno

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nisam,kazem da cu postati pa nista,sve prastam

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
vojovojo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni najmanje. Toliko, da mi je cudno da to neko moze da bude. Ne shvatam kako neko moze u sebi da nosi neke ruzne misli duze od par dana.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^oh iznenadio bi se kad bi saznao Mr. Green sto pre shvatis,to ce ti biti lakse Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlo truje Neutral

Stoga ga ne pamtim, ne privijam uz sebe.

Praštam, ali ne zaboravljam, i to je sve Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne zhelim da pamtim tako neshto. Ostace mi u podsvesti nekakav mali crv koji ce se javiti da mi kazhe da neshto ne shtima, ako se izvesna situacija ponavlja - a da pamtim i da vracam. Ne, nikada. Znam samo da mi je neko nekada zulum uchinio, da sam oprostio i sebi rekao da ce ga sv. Petar zapitati: gde, shta, kako, koliko itd. Ovako mi lepshe, ne moram da se opterecujem negativnim vibracijama, izbacim ih i nemaju pristup meni. Smile Vozdra, voljno, odbij.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
°nale°
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2007
Poruke: 7

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm... trebas znati oprastati.. ali ne zaboraviti... sve zavisi od situacije..mislim i da ti kaze nesto o osobi.. da li si mu vazan itd.. ma da ja sam vise za ''forgive and forget''Very Happy (ako se vise ne ponavlja. Mad Confused )
 
duvanjka_87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Okt 2007
Poruke: 21

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 6:32 pm    Naslov poruke: .. Na vrh strane Na dno strane

Zavisi nekad jesam nekad nisam! Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Jeste li zlopamtilo??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  sledeća
Strana 21 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon