www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeste li zlopamtilo???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Ge@84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Dec 2007
Poruke: 6
Mesto: Rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 28, 2007 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam,i dugo se volim duriti!

 
Ice Lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2007
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 30, 2007 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam, nikad i nisam bila. Cemu zlo?
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2008 4:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oprostim al ne zaboravljam Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam
 
Skorpija85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aha, bas jesam! Evil or Very Mad

_________________
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Zlo truje Neutral

Stoga ga ne pamtim, ne privijam uz sebe.

Praštam, ali ne zaboravljam, i to je sve Wink
[B]
To je prava recenica "Prastam, ali ne zaboravljam"
Bravo Annabel_Lee Cool

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
Nuklearna_baklava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Jan 2008
Poruke: 60
Mesto: kosovksa mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kome! ako znam coveka i znam da je pokvaren onda sam zlopamtilo ali je dobar zaboravicu to kad tad! u suprotnom ako ga jedva poznajem,izbegavam ga!

_________________
здраво кензо !!!
 
Nicola_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Mar 2008
Poruke: 57
Mesto: Innsbruck/Beograd

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam zlopamtilo, nemam nista od toga, kad tad neko ce drugi vratiti onome kome nisam ja, ne zelim da pamtim lose stvari i ne pamtim ih, vise volim da se setim lepih stvari i lepih dogadjaja, ne znam da se naljutim, ne mogu da budem ljut pogotovo na nekog koga volim ili sa kim sam svakog dana. Ne vracam nikakvom merom, iskuliram samo, to je najpametnije, jer zasto bih sebi kidao zivce da vracam nekom!?

_________________
BiiiiP mi pas mater ako te ne volim Milice Smile
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 1:03 pm    Naslov poruke: Re: Jeste li zlopamtilo??? Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
Jutros sam sreo neku drugaricu na faksu, a zaboravio sam da joj donesem neki skript i ona se odma na mene naljutila, a znam da se nece smiriti zbog toga..

Sad da Vas pitam, je l ste Vi zlopamtilo??? Koliko dugo pamtite lose stvari? Da li se dugo ljutite ili bacite to u zaborav?? Je l uzvracate istom merom ili opustite se i ne marite o tim stvarima???

Da Vas cujem....



Nisam zlopamtilo. Nema kruha od toga.
No, ukoliko nekome kažem npr : " Donesi mi skriptu tu i tu sutra jer mi treba".- očekujem da mi je taj i donese jer mi treba. No da cu se sad ljutiti ko ne znam šta- neću. Nisam zlopamtilo.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 20, 2008 11:17 am    Naslov poruke: Re: Jeste li zlopamtilo??? Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
Jutros sam sreo neku drugaricu na faksu, a zaboravio sam da joj donesem neki skript i ona se odma na mene naljutila, a znam da se nece smiriti zbog toga..

Sad da Vas pitam, je l ste Vi zlopamtilo??? Koliko dugo pamtite lose stvari? Da li se dugo ljutite ili bacite to u zaborav?? Je l uzvracate istom merom ili opustite se i ne marite o tim stvarima???

Da Vas cujem....


Hm,pa...
Nisam zlopamtilo,ali mi je neprijatno kad neko ne ispuni obecanje i dogovor koji ima prema meni.Uvek se osecam ja neprijatno,umesto druge strane,takva sam,isuvise emotivna i naivna,pa ponekad ispadnem cak i priglupa.
Kako sto rekoh,nisam zlopamtilo,ali trebaju mi godine da prebolim neciju izdaju,a mislim da je to mnogo gore nego biti zlopamtilo.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Marko>92
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 3314
Mesto: Šabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obicno kazem pamti pa vrati.....
znam da se naljutim ali obicno brzo se i odljutim,i to mrzim kod sebe............
sto uvek ucinim nekom iako znam da taj meni nece nista uciniti............
znaci nisam zlopamtilo.....
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto se moze zaboraviti i oprostiti, ali ima stvari koje nikada ne bih mogao niti zaboraviti niti oprostiti. Znaci, zlopamtilo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Jeste li zlopamtilo??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  sledeća
Strana 22 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon