www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

zasto se zene sminkaju!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
minnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 148

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosta stvar, da bi i sebi i drugima lepse izgledale!!

 
branko1985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 44
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto im je to nametnuto sa Zapada,pa ako se neka ne sminka ona je losija od drugih.To je globalizacija

_________________
<>
 
Tinna_1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 75

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije,ja ne mislim da ako se netko ne šminka da je taj nešto lošiji,bolje se ne šminkat uopće nego radit ruglo od sebe,to je čisto stvar ukusa,netko to voli,netko ne
 
senjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Okt 2004
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cemu sminka sluzi?
ili da se iskazu delovi lica ili da s epokriju nedostaci...
devojke izaberu ono sto im odgovara.

_________________
Nemanja
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne postoji ruzna zena,vec samo lenja..Zena u svakom trenutku treba da izvuce maximum iz sebe...,ne radi Vas znatizeljnih lica...vec zbog sebe same...zbog svoga samopouzdanja....Koji je to samo osecaj EXTRRA.....MA KO nije probao nema pojma...Smile) ..ali svakako ne treba preterivati..ja licno volim diskretnu sminku...ALi ...EFEKTNU....s toga..lepe moje ....DISKRECIJA...ali da je sve na svome mesty..>Smile

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sminkanje je kod mnogih preslo u naviku...rutinu, mali ritual pre posao..."Sminkam se jer to rade moje drugarice u skoli/koleginice na poslu"
Ja na primer koristim uglavnom samo maskaru...a ona me lepsom uciniti ne moze. Kod mene je to obicna navika. New Spiral
 
ellmichak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Avg 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa razliciti su razlozi, a glavni je sto misle d ce sminka uciniti da izgledaju ljepse
 
nina`
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 50
Mesto: SERiMo :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milse da ce tako biti lepse....

_________________
Dok je meni mene...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa verovatno da bi vama bile lepe.. Smile
 
Irma21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Sep 2005
Poruke: 12
Mesto: Winnipeg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sminka postoji da bi se posebno istaknule crte lica ili da bi se popravile neke prirodne nepravilnosti, a danasnjim djevojkama sminka ima kontra efekat jer je koriste sve vise
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sminka je po meni zenstvena, svaka zena je na neki nacin iskompleksirana, pa se svim sredstvima trudi da sakrije nesto sto i ne postoji...
Znam po sebi.
Jedino je problem u tome sto neke zene i preteraju.
Treba razlikovati dnevnu i nocnu sminku, to je jako bitno.
U suprotnom , sminka je suvisna i ima kontra efekat.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Tash2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 67

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da izgledaju bolje??
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> zasto se zene sminkaju! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 4 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon