www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Srecan rodjendan Nesooooo.........
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Srecan rodjendan Nesooooo......... Na vrh strane Na dno strane

Zvuk tisine... jedini koji imam kad ostanem sama sa osobom duboko u meni...
Danas je jos jedan obican dan, petak, kao i svi drugi... Ali ne i u mojoj dusi.........
Ne i danas, jer danasnji datum za mene ima dublje znacenje. Niko to nece osetiti jer
spolja cu izgledati kao i uvek, nasmejana i vesela, pricljiva i zabavna....
dok unutra... Unutra se dogadja pravi tajfun misli i osecaja, a ja se s osmehom mogu
prisetiti tvoga lika i pripiti svoju dusu uz tvoju...
Kao dve kuglice svemira dotaknuli smo se nenadano i potpuno neocekivano,te plesali zajednicki
ples savrsenstva. Ples kakav samo dve duse mogu plesati, neponovljiv i zanosan. Ples zajednickog
smeha, uzitaka druzenja i deljenja dusa, misli i veselja, suza i tuge. Znali smo da ce
se kosmicke sile usprotiviti tolikom savrsenstvu dveju nesavrsenih dusa..... Ali sila privlacenja je jaca,
dve pronadjene duse mogu pobediti sve i ne postoji nijedna sila koja nas moze toliko razdvojiti da misli
ne mogu dosegnuti tvoje,te ponovno zaplesati carobni ples....

Danas je tvoj specijalni dan i pregrst dobroga ti zelim iz dubine svog srca........
Danas je poseban dan i zato ti zelim okean ljubavi, more prijateljstva, jezero srece, reku
zadovoljstva, potok neznosti i ni jednu jedinu kap bola!
Jos uvek se s osmehom mogu setiti tvoga lika i pripiti svoju dusu uz tvoju. Jer znam ko si i, znam,
nasi putevi sresce se opet...

Zelim ti da pronades srecu na bilo kojem putu kojim tvoj zivot tece...
Zelim ti da se uvek drzis svog smisla za humor koji je ulepsao zivote svakog koga poznajes...
Zelim ti da u potrazi za istinom otkrijes da je ona oduvek uz tebe...
Zelim ti da budes dovoljno snazan da svoje zelje i snove odrzis zivima...
Zelim ti da napravis vise od obicnih koraka i otkrijes neverovatne rezultate koje ces postici...
Zelim ti da ti nikad ne nedostaje cokoladice, kako bi dete u tebi bilo stalno budno i nasmejano...
Zelim ti da nikad ne izgubis smisao za istrazivanjem i da otkrijes sve tajne koje te interesuju...
Zelim ti da uvek budes strpljiv s problemima i da znas da ce se svi oblaci pre ili kasnije razici
te napraviti mesta predivnom suncu koje prizeljkujes...
Zelim ti da budes nagraden prijateljstvima koja postaju sve bolja i bolja i ljubavlju koja ce blagosloviti
tvoj zivot zauvek...
Zelim ti da istrajes pri svakom izazovu, prepoznas svaku priliku kojim ces svaki dan uciniti posebnim...
Zelim ti pregrst materijalnog bogatstva za miran zemaljski zivot znajuci da nikad neces zaboraviti da su
prava bogatstva zivota osobe koje te vole i prijatelji cija je vrednost neprocenljiva...


I zelim ti da se uvek setis, pri svakom koraku, da te neko voli vise od ijedne reci koja se moze opisati...

Srecan ti rodjendan Srce moje...........







_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!


Poslednja prepravka: Charmed datum Čet Jun 09, 2005 10:46 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pih on vec 21 Sad ..ipak sam ja najmladji Crying or Very sad .. ajd za koji mesec cu te stic Very Happy ..

sretan rodjendan brate .. sve najbolje u zivotu i da te sreca uvek prati ..

Sve najbolje,
Boky

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan neso sve najbolje u daljem zivotu i radu

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
goeasy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 10

venezuela.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako te ne znam prijatelju moj, srecan rodjendan

_________________
Ja znam da nista ne znam
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sretan rodjendan i sve najboljeeeeeee...................... :new-bday: :new-bday: :new-bday: :smilecolros: :smilecolros: :smilecolros: :smilecolros: :blowkiss: :blowkiss: :hello1: :occasion4: :occasion5: :occasion6: :occasion1: :occasion9: :occasion9: :occasion9: :occasion7: :occasion7: :wav: :wav: :wav: :wav: :givemea: :givemea: :givemea: :givemea: :givemea: :56: :84: :71: :71: :69: :69: :69: :117: :119: :88: :420: :420: :435: :435: :band: :band: :plesacica: :plesacica: :plesacica: :redlips2:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neso,bleso,
Srecan ti rodjendan
Zelim ti ostvarenje svih snova i ispunjenje najskrivenijih zelja
Ne dozvoli godinama da odnesu dete koje je u tebi...jer bas je to detinjasto ono sto te cini posebnim...
:47:







 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa znate kako,

evo ja necu da mu kazem da mu zelim sve najbolje u zivotu....... jer on to vec zna, necu da mu kazem da ga mnogo volim.... jer to zna, necu da mu kazem da zahvaljujem Bogu sto sam imao cast da ga upoznam.... jer on to zna, necu da mu kazem da je najbolji.... jer on to zna (a i uoobrazice se, znam ga ja) necu da mu pozelim nista.... jer me charmed preduhitrila i vec mu e pozelela sve sto se jodnioj voljenoj i bliskoj osobi moze pozeli, jednostavno cu da mu naredim da se ne menja i da ostane kakav jeste....... jer takav je jednostavno jedinstven......
















Ovo mi licelo na Fazlija pa sam zato stavio Very Happy Very Happy Very Happy




A za poslednju sliku me ne pitajte sto sam je stavio, jjednostavno mi se svidela..... a i malo da ga podsetim kako je nekad bio lep i sladak Very Happy Very Happy Razz

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan zelim ti i ja :wav: :71: :new-bday: :420: :wav: :wav:
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neso, mali....

SRECAN TI RODJENDAN I SVE NAJBOLJE TI ZELIM....

Neka sreca, zdravlje, uspeh, ljubav i vecna mladost budi stalni pratilac od tebe....

Neka se sve tvoje zelje i svi tvoji snovi ispune i da nam zivis jos makar 100 godine, da budes veseo, zeznut kao sto si i do sad....

Za mene si jedan od naj-likova koje sam do sad upoznao... ovom prilikom cu da ti se ZAHVALIM za sve sto si za mene uradio, i sta ces jos da radis....

SVE NAJBOLJE MALI!!!!


 
katarina
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 1627

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan prijatelju. Zelim ti da budes zdrav, srecan, uspesan, bogat, zaljubljen.....



Sve najlepse

_________________
Samo je jedan kutak svemira koji sigurno mozemo popraviti, a to smo mi sami.
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neso, Nele.......evo i rodjendan dodje.

Zelim ti sve najbolje od srca. neka ti ovo bude najbolji rodjendan i naredna godina.....ispunjena ljubavlju, srecom, zdravljem i svega ostalog. Ja sam u tebi prepoznala pravog prijatelja, i zelim da ti se licno zahvalim za sve savete i svu pomuc koju si mi pruzio bezbroj puta. Strasan si lik, cenim te mnogo i mislim da si uzor za ostale.....Znaci zelim ti sve najbolje, ljubim te i neka ti je ovo ma najbolji rodjendan do sada......
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 3:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragi kume,druze i prijatelju...
Sta da ti napisem kad je Dada rekla bas sve,ostaje mi jedino da ti se zahvalim za sve ove godine druzenja,za mnoge dane i noci provedene pored ovih kutija .... Smile Hvala ti za sve osmehe koje si mi izmamio na lice,za svu srecu,tugu,suze,razgovore... Cast je imati coveka kao tebe za druga i prijatelja! Hvala ti sto si to sto jesi i sto me trpis sve ove godine... Very Happy

Ja ti necu pozeleti da ti se ostvare sve zelje - neces vise zeleti,ni da ti se ostvare svi snovi - jer neces vise sanjati,zelim ti samo da ti se ostvari onoliko zelja i snova,koliko je potrebno da budes srecan,jer ti to zasluzjes!!!

Srecan 21-vi rodjendan kume!!!

Voli te tvoja kuma!


P.S. Jedna istina.... Prijatelj se lako nadje kad se peva i veseli, ali kad ti tonu ladje vidis ko ti dobro zeli.... Hvala na svemu kume!!!





_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Srecan rodjendan Nesooooo......... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon