www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najveca Brzina...???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gardas88 je napisao/la sledeće:
Ljudi, obozavam bajke, ali ovo je previše. Dajte budite malo ozbiljni! Znate li kakva je razlika voziti 220 i 230km/h(očigledno ne)! Sve mogu da vjerujem ali ove brzine 246, 250 itd...pfffffffffff I ovaj blackking me oduševio, kako je on vozio malo pojačanog E39(450ks, tako kaze) 319km/h, kad je na tu m5-icu ugravirano ravno 300km/h??? A ovi što su vozili, ko zna vec koliko, neka osvoje danas Batajnicu, jer Komnenovic, Vesnić, Asanović i društvo ne mogu da im pariraju!
Pitanje(za ove što su vozili oko 300km/h):
"Kako je izgledao auto put pri toj brzini?" (zivo me interesuje)

Hehehe
Jel imate vi u podgorici neki put koji ima vise od dve trake?



_________________
Master
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Gardas88
Znash shta?
Muka mi je od takvih kao ti. Stalno neshto prozivate,u chemu je sad stvar,ne verujesh mi za brzinu,ma bash me briga,vi u crnoj gori nemate 2km pravog puta,u vojvodini mozesh voziti na autoputu bgd-zg 500 ako ti se hoce.... A kamoli u Nemachkoj ili ostalim EU zemljama.

_________________
nedd1ch
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
u vojvodini mozesh voziti na autoputu bgd-zg 500 ako ti se hoce....

Tako je, Nedi.Ovo je idealna trasa za "przenje".
Gardas, prodji autom ovim putem, da vidis malo sta je normalan put.

_________________
Master
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo vladu da odgovorim prije vas dvojice:"OK, ok to znam! Baš kada sam se vracao iz slovenije(nisam ja vozio) sa citroenom C5 pri brzini od 210(ne osjeća se), nas je prošišao BMW(nisam uhvatio koja je 5-ica bila), što znači da je išao oko 260-270km/h, poštujem!" E sad, prvo, macane(nedd1ch) ne znam sto se ti nadje prozvanim kad ti pominjes neke cifre od 160(golfII) i čini mi se 200km/h, zvuče realno, jedino ako i to nisi slagao kad si već morao da daš primjedbu! Lično sam prozvao blackking-a(jer je tip lupio), tebe pominjao nisam, mada vidim da te bole putevi po CG više nego mene, ako ti finansije dozvoljavaju uplati slobodnu na ziro-račun A.D. "Crna Gora put" mozda se nešto promijeni! Toliko za tebe! A za rila(koji toliko forsira nikada zaboravljenu RS6, $edi u m3 e46, pa ćeš saznat što je brzina)! U PG nema auto puteva, jer je to naseljeno mjesto, postoje bulevari sa raskrsnicama i semaforima(ako znaš o čemu pričam)!
I nedi i rile, sa vama bi moga ovako do prek$uta, ali to nije tema(moj 1 text, je apsolutno bio vezan za brzinu, zato ostavite se ovakve priče)!
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene ne da bole nego me otkida uvo za Crnu Goru uopshte,a kamoli za vashe puteve, na more idem Bulgaria ili Greece,a dok sam bio budala pa ishao sa matorcima dole,dobro sam zivu glavu izvukao na onoj morachi,pa na cetinju pa .......
A ti tripuj shta ocesh,koliko ja znam sada tek kada ste se otcepili nikada necete dobiti auto put koji je Velja Ilic obecao,pa zato braco srecno,neka vam Ustase prave puteve, njihovu ste zastavu uzdizali,a srpsku palili pre mesec dana. Wink

p.s Najvise me boli to sto ja potichem iz Crne Gore,moji su od Mojkovca doshli pre 120godina

_________________
nedd1ch
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znao sam da cete na politiku odma da prebačite, priča je vukla na to, hehehe Kako ste se opteretili bucanjem scg, pa to je vrh. Odlično što neće(jer niste još uvjek raskrstili ko treba puteve da radi), to je bio problem svih ovih godina. Nego odje se o automobilima priča tako da ćemo svu priču završit. Na ovom forumu ima i drugih iz bivše SFRJ, i mišljenja sam da nacionalno deklarisanje u svijetu automobilizma, zasluzuje cistih 0%!!!

E da ne zaboravi, jer mi još niko ne odg. na pitanje koje sam postavio:"Kako je izgledao auto put pri brzini od 300km/h?"(naravno neko od ovih što su vozili 300)
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gardas88 je napisao/la sledeće:
A za rila(koji toliko forsira nikada zaboravljenu RS6, $edi u m3 e46, pa ćeš saznat što je brzina)! U PG nema auto puteva, jer je to naseljeno mjesto, postoje bulevari sa raskrsnicama i semaforima(ako znaš o čemu pričam)!
I nedi i rile, sa vama bi moga ovako do prek$uta, ali to nije tema(moj 1 text, je apsolutno bio vezan za brzinu, zato ostavite se ovakve priče)!

Nije primereno da ti kazem sta me zabole za M3.
Nisam nikada seo u M3 E46 tako da stvarno ne znam kako ide taj auto ali verujem da ide super.Ja sam vozio RS6 i znam kako ide i ja samo pricam kako ide RS6 (nadam se da je ovo dovoljno da ukapiras).Sto se tice puteva u vasoj drzavi, sasvim je normalna stvar da nemate auto-puteve jer tamo imate samo stene i kamenje.Drago moj crnogorce, ne moze auto-put da ide preko Durmitora, Bjelasice, Maganika, Zijeva, Njegosa, Rumije, Lovcena i sta ti ja znam kojeg jos krsa i loma tamo... Hehehehe
Pitanje je da li imate i te "bulevare sa raskrsnicama i semaforima".Mozda cete videti neki autoput ako ga siptari naprave jer ste se solidarisali sa njima, a oni su mnogo napredniji od vas.Toliko ste zaostali u onim stenama da vam je potrebna njihova pomoc.Ali da ne idemo mi vise u off topic, nema svrhe.
Za mene je RS6 - RS6 i znam koliko sam ga vozio, a ti slobodno misli sta hoces.Kad budes video kako izgleda auto-put, znaces kako je izgledao put pri brzini od 300 km/h Wink

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ Gardas88

Malo si se zeznuo. Svi ovde na forumu znaju koliki sam BMW ljubitelj i koliko volim M3 E46. Ali rile nije lud kad forsira RS6, cak i ja moram da priznam da je RS6 nevidljivo iznad M3 E46.

U severnoj Srbiji apsolutno ima dosta kilometara dobrog puta, za (s)letece brzine Wink

PS. crna gora je crna gora, srbija je srbija. vi vasim putem mi nasim, tako da nema nikakvih problema. mi srecni, vi srecni, svi srecni Wink

_________________
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile shvatio sam, mi smo sisali vesla dok ste vi egzistirali, zivimo u divljinu, nemamo semafore, šiptari i ustaše će da nas okupiraju i sjebu, odlično, ajmo sad da se vratimo malo kolima!

M3 sam kao primjer(sile zadnje vuče) naveo(Goran Asanović je schnitzera prodao i kupio RS6-novi), tip sigurno zna! Uostalom kolica nikako ne pripadaju istoj klasi! Njega i V10 petice neću uopšte da poredim! V8 je proban, tako da ne mogu ni da sanjam šta je 507ks! Što se "staraca" tiče po podacima je biturbo RS6 jači od e39(od 0-100; 5.17s odnosno 5.39) tako da niko nije rekao da je RS6 loš auto! Ja očajno zelim odg. na pitanje, a niko da odgovori, jebi ga nemam auto trenutno koje moze da gazi preko 200(105ks malo je to), a ne 300.....

P.S. I pored sve te priče volite vi ipak kad vam mašina zustro siječe krivine, pa onda bez kvačila 4-3, pa gas do patosa itd... Wink
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E kada smo vec zaglibili u politiku onda da zavrshimo.
Shta je tu vezano za politiku kada ste palili srpske zastave,pa to nije politika to je fashizam i nacizam,a nebi t bilo loshe da nema 45.5 posto Srba dole koji prodaju kuce ,vikendice,itd.. jer misle da ce albanija,kosovo,crna gora pa chak i hrvatska da sklope uniju protiv Srba .....E takvi ste vi crnogorci,kunete se u kralja Nikolu petrovica koji se sam deklarisao kao srbin..... A da ne spominjem vashu novu zastavu koja je pljunuta shiptarska....

E da auto put pri brzini od 300 ne znam,ali 260-270 znam,bela linija koja je isprekidana nikad nije bila punja pri toj brzini,a u volanu je osecaj da kada bi kamenchic od 1cm udario pod tochak da bi se prevrnuli...naravno tako je bilo u ovom autu a ne znam kako je u mechki ili bmwu visoke klase,ljudi kazu da se uposhte ne oseti velika brzina Mr. Green 8) 8) 8)

_________________
nedd1ch
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, stavili smo tacku oko svadje u ovoj temi.

Kada je su u pitanju Schnitzer-ovi i Hamman-ovi BMW automobili, tu je situacija vec malo zeznuta.To nisu obicne "bembare" ali, ponavljam, izbor je opet tezak.
Ajde ti nama reci kakav to odgovor ocajno zelis i na koje pitanje zelis taj odgovor?

Vlado, bez ljutnje na onaj moj komentar za M3 Smile, to je bio samo udeo u odgovoru na gardasov post Wink

Pri brzini od 300 km/h jedino se put ispred vas vidi jasno i naravno puna bela linija Smile, dok je sve sa strane mutno (blur efekat:)).

Evo i jedne slicice "opasne zverine" Wink

_________________
Master
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nismo se ni od jačih bojali, pa nećemo ni od njih, zna se!!!!!!!!!

Rekao sam da je Asanović prodao schnitzera, da bi kupio RS6, znači ima nešto dobro taj audi. On ga je konkretno uzeo zbog prostranosti, jer se zna šta pruza M3 po tom pitanju!

Znači put se vidi jasno, linija je puna, a sa strane blur fekat, kao na need for speed! Odlično, ovo sam čekao! Baš ti hvala, na odgovoru, ali nemoj više da se hvališ da si vozio 300km/h!

1.put se ne vidi jasno. Na 300 se mashino moja put koliko god bio shirok skoro spaja u jednu tachku, jer oko nije u stanju da stvori viziju perspektive na pravi nachin, stvari izgledaju mnogo blize nego sto jesu, i put od 6 ili 8 traka izgleda kao seoski

2.Linija je puna ako podrazumijevate punoću, pod nečim što skoro da ne vidite....

3.sve okolne stvari(automobili, drveće, ograda) se pretapaju skoro u 1 boju koja tezi nijansama bijele

Hvala u svakom slučaju!!!


Poslednja prepravka: Gardas88 on Pon Jun 19, 2006 10:18 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Najveca Brzina...??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  sledeća
Strana 20 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon