www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najveca Brzina...???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gardas88 je napisao/la sledeće:
To je to. Ma to su tipovi koji ne znaju šta će sa parama! Konkretno jedan auto Komnenovića(koji je vozio i evropske trke u ferrariju) spreman za trke samo, košta oko 170000e!


To dodje mnogo para...haha.



_________________
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahah, BiiiiP te i ja sam se zabrojao 170 000. Ono su vec bili milioni u pitanju!
 
saki10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

280 km/h.jaguar s type!!!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

saki10 je napisao/la sledeće:
280 km/h.jaguar s type!!!


Koji S type? Toliko ne ide ni S Type R...

_________________
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

150 a nisam ni primetila da idem toliko,al kad sam videla ,uh....nije mi bilo bas svejedno.jer je put katastrofa i prepun rupcaga.al jedva cekam priliku da vozim autoputem pa da malo testiram kola Laughing

_________________
B & M
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Najveca Brzina...??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strana 22 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon