www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Analni sex
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
Johnny Five
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 02, 2005 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anal sex is wild and it won't cause a child... Wink

 
neverovatni_mirkic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Feb 2005
Poruke: 82
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 15, 2005 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa onaj ko kaze da mu se nije svideo taj kladim se nije ni probao!nije lose probati sve u zivotu ali ako probate anal e oonda krece show!!!
 
Pink Panter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 08 Feb 2005
Poruke: 151
Mesto: Frankfurt na Majci

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 15, 2005 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma dobro iskustvo
 
grba_b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozitivno iskustvo u svakom slucaju
 
diksiyu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 08 Dec 2004
Poruke: 40
Mesto: bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno ste smesni ko nije probao nezna kakve to sve prednosti pruza izgleda da su momci jos mladi ali ima vremena New Evil Twisted Evil
 
mglusac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 10
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: !! Na vrh strane Na dno strane

naravno sex je naj a pogotovu ovaj.... uzivam a i moja komsinica...... samo napred.....
 
anno_domini
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neko rece gore dobro, analni sex is wilde, and it won't cause a child, i pravo mi je dobro to...Smile) ne znam, meni je svejedno....
 
ici_med
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 10
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim, ne mislim, ovaj, pa da, zasto da ne!!
Guza alternativa maci, mozda nije extra mjesto, ali sigurno radi kako treba!
Moj izbor prevashodno je maca, ali ako se ne buni djevojka ne bunim se ni ja... Logicno!
 
rade32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Sep 2004
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 6:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ga nisam probao ali me nesto i ne privlaci.Kada probam vidjecu jesam li za ili protiv toga.
 
balcancouple
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 55
Mesto: Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve stvar raspolozenja i htenja. Ako obe strane zele anal, onda je prelep za oboje i zato smo naravno za.

_________________
Upoznavanje novih ljudi, lepo zezanje i puno razonode
 
mixmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 12
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto sto me najvise uzbudjuje je analni sex koji je po meni nezamjenji i kod koga vecina muskaraca brzo dolazi do vrhunca iako ga pojedine djevojke ne vole
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao jesam i to je nesto bez cega definitivno mogu zivjeti. Jednostavno me ne pali.

Jednom probao i sa trenutnom zenom. I ona to ne zeli nikad vise...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Analni sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  sledeća
Strana 2 od 28

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon