www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Analni sex
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
Metalacc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam totalni zavisnik, sa svim ribama s kojim sam bio imao sam analac. Mislim da je vecina to radila u pocetku da bi meni udovoljila ali se nekima i svidjelo...Treba tu dosta strpljenja i opustanja, i podmazivanja....Mada nisam imao srece da naletim na ribu koja bi ono sama trazila da je bocnem u guza Laughing

 
dule63
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam pristalica toga i meni je ok ali ne sa svakim iskljucivo samo sa svojom devojkom koju znas duze ovako ne i filing je ekstra Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije bas nesto taj sex.....
ali ako ne moze na drugo mesto da ga ucvetis onda ide i guza..... Smile

_________________
 
BanOvan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 19
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dagajebem je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
Sto mislite o onoj teoriji koja kaze da muskarac koji voli analni sex (s curom) je prikriveni homosexualac?


Imao sam prijatelja Makedonca koji kad kaze sex misli na anal.


Uvek je setao najbolje ribe i rasturao ih.

Licno ne odbijam anal ako sam svesan da je i lepsa polovina spremna za prijem.

Teorija o "prikrivenim ili slicno" oborena.
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih nikad probao analni sex sa djevojkom, cak ni na njenu incijativu, zbog nekih svojih principa...

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
pisulinac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 8

togo.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ciao ,volim anal al jednom prilikom mi se malo zgadilo,bio sam pijan i nikako svrsiti i ja tako guram guram i nakon nekog vremena pocinje iz analcica ispadati sitni dijelovi g...... onako po meni,kad je smrad postao nesnosan rekao sam partnerici da je vise ne mogu j.......i predlozio sam joj da odemo na tusiranje Sad

_________________
olll
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probano ali fuj!!!!!
nikad vise!!!!
 
pionessa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 18 Jan 2005
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

priroda je za sex podarila jednu rupu zasto ici protiv prirode naravno samo jos usta dolaze u obzir
 
kawi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ja svoga malog naso na cesti da ga turam tamo odakle neko g**na istovaruje... gadi mi se sama pomisao na to
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ste vi mene dobro nasmijali s ovim komentarima.
Osobno probala analac na vlastiti zahtjev jer se mislim ako ne probam kako cu znati valja li to ista. Embarassed
Iako ga ne prakticiram cesto, iskustvo je bilo i vise no pozitivno. Orgazam totalno drugaciji od onog vaginalnog.
Sta se "necistoca" tice, ne raditi analac ako je cura zacepljena. To se radi ako cura ima redovitu stolicu pa je svoje obavila za taj dan.
Obavezno koristiti lubrikant i to ne biti cicija. Kondom takodjer i vise no obavezan. A najvaznije od svega, njezan i strpljiv decko.
 
bnmb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super stvar...em sex, em nevina...hehe. Ako je muskarac vo, pa ne podmaze dobro, to ce mu bidi zadnji anal u zivotu. Ja volim tesne prostore, t.j ne patim od klaustrofobije... Twisted Evil
 
salatica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 02 Dec 2004
Poruke: 44
Mesto: Basta

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam probala a mislim da ni necu, jos kad sam cula vase price Confused PA NIJE SVE JEDNO Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Analni sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  sledeća
Strana 3 od 28

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon