www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Analni sex
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
elzare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 211

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1mada ga nemam cesto

 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
uh,pa ono nekad mi prija a nekad ne Wink

Sada ja da Vas pitam.
Da li Vam je do toga kada vadite krompire u bashti, ili Vam nije do toga jer ste upravo krenuli neobucheni biciklom nekuda?

Da li ste shvatili poentu?
Jeste, u redu. Molim obrazlozhene odgovore. Nije toliko teshko, ko nece - neka ne pishe nishta. Hvala Vam.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
vladanmilosevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 86
Mesto: brežice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista specijalno.vise uzivam u normalnom sex-u

_________________
Fortes Fortuna Adiuvat
 
bore81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 31
Mesto: BIJELJINA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se. Samo naravno voditi racuna da imas kondom inace mozes lako zaraditi infekciju.
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije da sam luda za time al ponekad nije lose

_________________
=bilo kuda, kiki svuda=
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije da nismo probali-jesmo (moj decko i ja),ali nemamo odgovarajucu "opremu" tako da.. dok ne pokupujemo kremice i pomadice sacekacemo.
Nemam nista protiv da probam, a kasnije kako bude... videcemo.
 
rikoset
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 22
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

...ponekad zaista moze da bude lepo...pod uslovom da oboje zaista uzivaju u tome...

_________________
...avanturizam...komunikacija...zabava...
 
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

whay not naravno treba sve da se popuni,ili ako ko praticira obicni e to je onda penzija znaci dosadni to nije nista.DA

_________________
kud koji mili moji
 
vtm89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 8:26 pm    Naslov poruke: Re: hmmmmmmm Na vrh strane Na dno strane

Daniellla je napisao/la sledeće:
Nisam probala al sam radoznala........
Ima li neko da je radoznao pa da probamo zajedno? Rolling Eyes



Anytime.... Smile Wink
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...kao prvo analni sex ne boli ako se pravilno radi...

...najcesce predrasude oko analnog sexa su te da on boli, ali nije tako. pre pocetka potrebno je pripremiti anus na tako nesto (jer neprestana penetracija u isti nije bas precesta u stvarnom zivotu)... jednom prilikom sam razgovarao sa drugom o tome na sta mi je on rekao da mu se devojka zali da je boli kad pokusavaju da konzumiraju analni sex... na to sam ga pitao - pa da li je prvo pripremis malo (misleci na upotrebu librikanata, masaze anusa, itd.)... on mi je odgovorio - pa da sljepnem je po guzi par puta i onda ga gurnem... Smile
...nadam ste da ste shvatili poentu...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Misli da ga nikada necu probati... Mislim da to boli Crying or Very sad

_________________

~ Banetova Žena ~
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad sam rerazpolozen, sve mi je analno.
Shocked
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Analni sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  sledeća
Strana 26 od 28

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon