www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Analni sex
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
LoneWolf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 18
Mesto: Pariz

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je to sastavni i normalan dio sexa, dok ga ja radim partnerki ! Imao sam vec prilika i opet sve zavisi od mnogo stvari. Kod nas je jos tabu tema analni sex, medjutim, kada se to dobro izmasira i podmaze, klizi kao podmazano ! Neke zene zestoko u tome uzivaju, dok neke druge, bjeze glavom bez obzira cim ga slucajno dotaknes ( analni otvor)... Laughing

Jeste da je po definiciji analani otvor izvor bakterija, medjutim, u analnom sexu stvar se mijenja...kada se sve dobro opere i podmaze lubrifikantom, nema nikakvih problema. Ja znam za ljude koji su probali "na suvo" i zena ga opalila u glavu prvim sto je dohvatila: normalno, jer je boljelo. Nije ima palo na pamet da malo podmazu stvar... Rolling Eyes

Sto se mene tice, nemam nista protiv, dokle god to ne rade meni ! Laughing



_________________
irc.sarajevo-rs.com/6667 #sarajevo-rs
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam cemu sva ova frka oko obicnog analnog odnosa. ja ga prakticiram i mogu reci da u njemu uistinu uzivam. gotovo svi momci s kojima sam bila slozili su se s mojim prjedlogom da to isprobamo i velikoj vecini se dopalo bas kao i meni. na taj nacin dosegnem uzitak koji je stvarno jedinstven i neopisiv rjecima. ali za takvo nesto treba prakse. momak treba biti pazljiv, potrebno je upotrebiti neki lubrikatn jer taj otvor za razliku od onog drugog nema mogucnosti samopodmazivanja. nadalje treba nauciti opustiti taj misic na ulazu. najgori trenutak je sam pocetak penetracije al kada je jedan dio vec unnutra onda sljedi cista uzivancija.
moj savjet svim djevojkama: nadjite nekog strpljivog i njeznog momka, upotrebite neki lubrikant, opustite taj misic i dozvolite momku penetraciju. ako sljedite ove upute vjerujte mi istinski cete uzivati.
 
pelebgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 128

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican kad zelis totalno da se ispraznis
 
baneee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 24
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam bas za to!

_________________
baneeeeeeeeee
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to ne volim sta ako se zena nije obrisala od prethodne nuzde pa da ga uprlja!
 
johnny boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam zelju da to probam sa nekom devojkom naravno. Ali sa avkom sa kojom sam bio, bezala je od toga kao djavo... verujem da je super, naravno ako se sve pripremi kako treba
Wink

_________________
copyright (c) 2005 by johnny boy, all rights reserved
 
Batica85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao sam...nista posebno, standardno rules Smile
 
Silvester-071
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 10
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar feeling skroz...

Ali treba da je "cista" curica 8) Twisted Evil
 
sonder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 16

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mmmmm ne da je dobro pa jos tesno.Imate osecaj da svakog puta probate devicu. Naravno i tu postoji tehnika .Ako iz prvog puta trazite i jos da ste usli u teren a teren nije bio pripremljen onda mozete reci za svagda zbogom ovom zadovoljstvu.Ps Balago nama koji nam daju Wink
 
edin88i
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Avg 2004
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dosta usko. ali dobro. neznam da je ona bas uzivala
 
rikoset
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 22
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u magnovenju strasti i ekstazi
nikada se ne zna tada pozelimmmm
a ovako i ne bas:)

_________________
...avanturizam...komunikacija...zabava...
 
pile000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vredi probati...

_________________
de si be
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Analni sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  sledeća
Strana 8 od 28

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon