www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi oral
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
vadio si eksere
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 20 Avg 2004
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 23, 2004 11:36 am    Naslov poruke: Prvi oral Na vrh strane Na dno strane

Sa koliko godina ste prvi put pružili, a sa koliko primili oralni sex?
Pošto je red da se prvi izjasnim...
Prvo lizanje sam odradio sa 18, a vršnjak mi se obradovao godinu dana kasnije...


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 23, 2004 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam pojma.... davno je to bilo... ne secam se vise sa koliko godina... znam samo da je bilo katastrofa (sa moje strane) ja sam to malo zamenio bio sa sladoledom Confused

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 23, 2004 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh bio je u 17god...i nerado ga se secam...
Znam samo da sam se ispovracala kad sam stavila u suta deckovog lepotana...fujjjjjjj
Ali zato sa sada izpraksana do YAYA
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 24, 2004 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo iskustvo je bilo povezano i sa prvim lizicem . ma bas sam i tada odradio onako ! bas

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi ti Dobrice, lako je tebi kad imaš te puce Laughing
Ma ljudi moji, to je tako davno bilo da se
stvarno više i ne sećam kad,
samo se sećam da nije bilo loše iskustvo Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Lemi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 15 Avg 2004
Poruke: 1424
Mesto: Somewhere in the state of Srem - Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To davno bese secam se ja!
To je bilo negde u srednjoj skoli 16 ili 17 god Smile

_________________
Udri me, ubi me, kozu mi deri, odavo ja sam spremam da mrem
samo mi nemoj dirati SREM
:firestarter: Za sve igrace igrica VAZNO!
KLIKNI OVDE :firestarter:
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj..ne sjecam se....znam da mi je bilo nekako malo gadno...al je zato sad supericka! sad to obozavam!

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Adonis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 18

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put hahhahaha, nije bilo lose.

Ali, praxa cini majstora a u meduvremenu sam dogurao do Architekte Razz
 
booom78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 30
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako sam po prirodi darezljiv prvo sam to zadovoljstvo pruzio pa ga tek posle godinu i vise osetio na svojoj "kozi".
A kako je bilo? Pa sigurno krajnje ne iskusno sto se mene tice. Lapao sam kao pas koji nije video vode 30 dana. Ali nije da nje bilo efekta!!! Twisted Evil

_________________
Upoznaj pa saznaj
 
mobiland
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 5:18 pm    Naslov poruke: eeee Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je prvi put u 18(meni) a ja sam od skoro poceo da pruzam,al vise ne sme cove ni da lize svasta,dans ako nemas bar jednu polnu bolest nisi u trendu
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vise volim oral nego ......a tek kad je dole iskusna zenska osoba(neaj boze da mi se priblizi muskarac,ja bi mu BEEEEP Twisted Evil),i bilo je fantasticno,a najace je to kad je ona zavrsila tj ja svrsio,posle 10 sekundi moji ulecu u sobu Neutral ,ali sam se nekako izvulkao kod kevem,ali cale je provalio
 
Beki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2004
Poruke: 7

PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sa 16 godina prvi put lizo i pusila mi ga i sex dozivijo!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Prvi oral Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon