www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Serija Prijatelji
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu san seriju obožavala dok je bila na televiziji

 
loshMI88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2007
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci, serija za sve vremena, jedna je od najboljih ako ne i najbolja, bar po mom skromnom misljenju! 8)
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se slazem sa vama definitivno je jedna od najboljih serija zabavnog karaktera.
Very Happy


edit by nastasenjka: mislim da nema potrebe za tolikim smajlijima...hvala na razumevanju
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super serija...sve bih dala da se opet prikazuje na tvu....nedostaju mi svi ti likovi,a posebno Fibi i Dzoi Very Happy Vratite nam prijatelje...Smile

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
uncle binho
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 1975

brazil.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prijtelji vecernji izdaje dvd sve epizode mislim sezone takosamo treba da kupite vecernji i imate djoija opet s vama i to kuci a ja nju

_________________
SAMO SU SELA,
CRVENO BELA!!!!!
 
olakomeestas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Sep 2007
Poruke: 45

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratila sam je k'o manijak dok se prikazivala na Pinku....
E,ko bi hteo da je prati od pocetka prikazuje se na HRT 2 Very Happy

_________________
..and they live happily ever after..


ide maca oko tebe
 
gandalf 999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 101

newzealand.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 7:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra serija,to bi trebali dati reprizu,moze uvek da se gleda

_________________
[CENTER]
GLEDAJTE KA SUNCU U ZORU PETOGA DANA
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plakao sam ko nenormalan dok sam gledao zadnju epizodu...onaj stan...prazan...Cendler ostavlja kljuceve...i svi idu na kafu sta mislite gde?

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
kenzo_japanac
~наша ствар~
<b>~наша ствар~</b>



Godine: 31

Datum registracije: 03 Dec 2007
Poruke: 1463

costarica.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

extra je stvarno bilo, zalim za krajem ali mislim da mi je za srce isto toliko prirasla i Vesele sedamdesete (That 70's show). Znaci svaku noc se ranije vracam iz grada...
 
Ginobili93
...3,2,1...
<b>...3,2,1...</b>



Godine: 31

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 1059
Mesto: Kaluđerica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 24, 2008 12:55 am    Naslov poruke: Prijatelji (Friends) Na vrh strane Na dno strane

Po meni najbolja serija na svetu ikad snimljena! Šta vi mislite? Smile
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 24, 2008 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih bas reko najbolja na svetu ali je mnogo dobra! extra serija, steta sto je zavrsena... gledao sam sve serijale... ludi su! Very Happy

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
Ginobili93
...3,2,1...
<b>...3,2,1...</b>



Godine: 31

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 1059
Mesto: Kaluđerica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 24, 2008 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam gledao po 3 puta svih 10 sezona Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Serija Prijatelji Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon