www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sujetnost
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 7:35 am    Naslov poruke: Sujetnost Na vrh strane Na dno strane

Da li ste i koliko sujetni ?


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh... uzasno sam sujetan! Najozbiljnije! Mada cesto povredu sujete sakrijem salom ili slicno... U stvari cinizmom. Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne poznajem osobu koja nije bar u nekom segmentu svog života sujetna! Ja sam sujetna u ljubavi...puno...Ali nisam u svom poslu, što me raduje...
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi smo mi sujetni, neko vise neko manje, mislim da je sujeta odlika nesigurnosti.......sujetan sam manje-vise..... 8)

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
dragani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sujetan sam mnogo, ali ne znam to sakriti Confused
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne previse.Sujeta je odraz nesigurnosti.Kada cvrsto stojite iza onoga sto radite i govorite, reci drugih ljudi vas nece boleti bas previse.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sujetost, taj pojam kod mene igra manju ulogu .ne kazem da je ne posedujem svako ljudsko bice je nosi u sebi ,ali pretezno je izrazena kod labilnih ljudi.
 
marko1971
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2005
Poruke: 6

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj zivot je podredjen pravilima sujete.

_________________
obican
 
practical
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A je l' ima neko mozda ko nije? Svi smo, samo je neko manje neko vise, i neko to prikriva vise od drugog.
 
aquarius_bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam sujetan,barem ne u nekoj velikoj mjeri, ali smatram da su svi ljudi barem pomalo sujetni
 
chipka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko smo sujetni bolje znaju oni sto su uz nas.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam mnogo sujetan, ali mnogo dobro to krijem
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sujetnost Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon