www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pravilo koje bi promenilo kosarku na bolje!!!
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Gaucos_boy
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 3:17 pm    Naslov poruke: Pravilo koje bi promenilo kosarku na bolje!!! Na vrh strane Na dno strane

Verovatno ste svedoci da u danasnjim utakmicama ima previse faulova,kontra napad i odmah faul,zavrsetak utakmice se zavrsava gomilom faulova i penala...Sve ovo ubija kosarku,tacnije previse je prekida.

Da li bo po Vama trebalo uvesti da igrac koji dobije 5 licnih sledecu utakmicu pauzira?
Navescu i razloge zasto tako mislim....
1)igra bi bila daleko tecnija
2)igraci sa klupe bi imali veci uticaj na rezultat
3)igraci bi morali vise da se trude oko odbrane
4)kao sto sam vec naveo za kontra napade koje odmah igraci prekidaju i penal zavrsnice koje traju i koliko cela cetvrtina

Voleo bi da cujem vase misljenje o ovome?


 
mirzasila
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onda bi kosarka postala slicna sahu ili baletu
 
James Hatfield
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni pravilo koje bi trebalo da se uvede u evropsku kosarku je da igrac ima pravo na dva koraka pri prijemu lopte a da ne mora loptu da povede
Ovo pravilo je zastupljeno u NBA ligi

_________________
Jagode su Jagode
 
DeNNiSy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 213

mexico.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

James Hatfield je napisao/la sledeće:
Po meni pravilo koje bi trebalo da se uvede u evropsku kosarku je da igrac ima pravo na dva koraka pri prijemu lopte a da ne mora loptu da povede
Ovo pravilo je zastupljeno u NBA ligi


Pa ja tako igram od kad znam za kosarku Very Happy

_________________
 
tihi85_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To onda vise nije kosarka, i gubi se na lepoti, pa odvratno je videti kad se neko zatrci i sa sve loptom krene u napad, definitivno NE!

A trebalo bi produziti na 4x12 i da ovi treneri malo smanje sa rotacijama igraca
 
Cevi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jun 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ideja i nije losa! Ne bi bilo ovih tzv. taktickih faula... Daj prijedlog FIBI! Wink
 
zuka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 18

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ovako kako je je najbolje!!!

Možda bi trebalo dozvoliti oštriju igru i tako ne bi sudije zaustavljale igru.
 
Aldin 071
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi trebalo smanjiti faulove jer igrac ga samo pogleda faul u kosarci bezveze pravo trebalo bi malo muskosti unjeti u kosarku nek i oni malo batina dobiju na terenu a ne kao balet meni izgleda.Pogledajte samo rukomet to je meni uz fudbal najbolji sport dinamicar brz jak

_________________
Nemam vremena za zezancije
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je ovako najbolje. U Evropi 5 licnih a u NBA 6.Vecina dosudjenih faulova u kosarci su smesni, sve zavisi od kriterijuma sudija, pa kad bi postojala zabrana igranja sledece utakmice sudije bi imale mogucnost da uticu na regularnost prvenstva.
 
X_FaCToR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 81
Mesto: Visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi s pola terena kada se ubaci kos vrijedilo 4 poena Mr. Green
 
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba ukinuti sudije, da igraci sami traze faul!
 
maliprinc05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 10
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 7:46 am    Naslov poruke: Zanimljiva ideja Na vrh strane Na dno strane

U načelu zanimljiva ideja, u praksi neostvariva.
Možda bi bilo bolje uvesti slijedeću stvar:
- Posljednje 2 minute za faule 3 slobodna bacanja
ili
- Posljednje 2 minute prva dva faula normalno, nakon toga 1 SB+lopta sa strane

_________________
samo retki nađu retke Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Pravilo koje bi promenilo kosarku na bolje!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon