www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Celulit
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam radila u kozmetickom salonu koji je jedan od boljih u Nishu...Oni primenjuju tkz.ultrazvucnu liposukciju koja radi na principu ultrazvuka i vakuma...Masira se odredjeni deo ali samo tako sto se prate limfni putevi...Drugacije ne vredi...Ali,mogu da vam kazem da se posle prvog tretmana vidi rezultat.Stvarno.Ja nisam mogla da verujem svojim ocima kad sam videla.
Radi se manuelno i aparativno...Broj tretmana je individualan... Exclamation Wink


 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala bogu pa ga nemam puno... jednostavno pre nego shto krene sezona jessica pijem puno vode, vezbam, malo kremica i masaza i on jednostavno nestane.... Laughing

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MARINA-NS je napisao/la sledeće:
Imam celulit i strije pa sta, uopste nisam iskompleksirana zbog toga, cini mi se da sam pre imala mnogo vise celulita ali sam kao i mimy svako vece masirala noge sa najobicnijom kremom ili baby uljem i koliko vidim manje imam...a sto se strija tice imam ih na bokovima i toliko su lepe, cak i svetlucaju ne bih ih dala ni za sta na svetu, ali najozbiljnije, bas ih sa ponosom nosim Very Happy

Slazem se sa ovim. Zasto bih se cimala zbog necega sto muskarci u sustini uopste ne primete? (osim ako nemas pravu pravcatu narandzinu koru sa sve rupama!)
Celulit i strije primecuju samo zene na zenama.
Volite sebe takve kakve ste...Ne iskljucujte negu tela, ali nemoj da odbijete da obucete kupaci kostim samo zbog celulita
8)
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
MARINA-NS je napisao/la sledeće:
Imam celulit i strije pa sta, uopste nisam iskompleksirana zbog toga, cini mi se da sam pre imala mnogo vise celulita ali sam kao i mimy svako vece masirala noge sa najobicnijom kremom ili baby uljem i koliko vidim manje imam...a sto se strija tice imam ih na bokovima i toliko su lepe, cak i svetlucaju ne bih ih dala ni za sta na svetu, ali najozbiljnije, bas ih sa ponosom nosim Very Happy

Slazem se sa ovim. Zasto bih se cimala zbog necega sto muskarci u sustini uopste ne primete? (osim ako nemas pravu pravcatu narandzinu koru sa sve rupama!)
Celulit i strije primecuju samo zene na zenama.
Volite sebe takve kakve ste...Ne iskljucujte negu tela, ali nemoj da odbijete da obucete kupaci kostim samo zbog celulita
8)


Slazem se...Ali celulit nije dobar zbog zdravlja... Rolling Eyes
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta je uostalom zdravo? Very Happy
Kao sto rekoh - ne mislim na 5 kila celulita po bedrima Mr. Green
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tachno je da mushkarci uglavnom ni ne primecuju celulit, ako ga nema previshe, ali kao shto ste rekli, mi zene ga primecujemo...
Ja ne mogu biti mirna ako znam da imam celulit i ako ga ja vidim... i necu se smiriti dok ga ne skinem... Verovatno zato shto sam perfekcionista.
I to nema veze sa mushkim svetom. Zelim da skinem celulit da bi se ja bolje osecala u svojoj kozi i samoj sebi bila lepsha i privlachnija...

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
jecolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 65
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

celulit je najgori prijatelj žena...al dobro moramo se jednostavno pomirit s činjenicom da če on uvijek bit ut i da ga jednostavno prihvatimo i da si ne nabijamo komplekse zbog tog
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim Niveinu kremu protiv celulita,ali jos ne vidim neke rezultate...no dobro tek sam pocela...
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako ga ima i ja,pa sta!

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MARINA-NS je napisao/la sledeće:
Imam celulit i strije pa sta, uopste nisam iskompleksirana zbog toga, cini mi se da sam pre imala mnogo vise celulita ali sam kao i mimy svako vece masirala noge sa najobicnijom kremom ili baby uljem i koliko vidim manje imam...a sto se strija tice imam ih na bokovima i toliko su lepe, cak i svetlucaju ne bih ih dala ni za sta na svetu, ali najozbiljnije, bas ih sa ponosom nosim Very Happy



podržavam ovo, zašto skroz podlijezat stereotipiziranju s TV-a i ostalih medija. I tak manekenke su obrađene u photoshopu, to znam jer mi prijatelj to radi. Neke čak mora brijat, tj. uklonit dlačice s nogu na slici prije neg ih se objavi na nekoj naslovnici... Laughing

vjerujem da je važnije voljet svoje tijelo, onda se lakše rješava i kila i celulita i ostalih stvari
Laughing
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

celulit ne smeta ako je linija u redu, ili ako nema veeeeeeeeeelikog viska kg.
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LELICA17 je napisao/la sledeće:
imam dosta celulita


Poenta teme je da se piše o celulitu, dakle
- ako ga imate, kako se ,,borite,, sa njim ili se ne borite
- ako ga nemate, šta predlažete za one koji ga imaju!!
a ne da se piše o njemu kao da se prodaje :
,,Ja imam dosta celulita,,
Hvala na razumevanju.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Celulit Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon