www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Celulit
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne postoji osoba koja nema bar malo celulita! Ja ne vjerujem u nikakve kremice jer su skupe i ne obećavaju puno. Još nisam čula da se netko riješio celulita kremom ili gelom. Kao što je netko prije napisao, potrebno je mijenjati prehranu i piti dosta tekućine, a ja znam da je najbolji zeleni čaj jer je meni pomogao. pila sam ga nezaslađenog po nekoliko puta dnevno (ukupno 2 litre). okus je malo gadan, ali ne samo da pomaže u borbi s celulitom, nego je i zdrav.
A sad da ispričam jednu zgodu s vrlo skupim gelom protiv celulita:
Moja prijateljica je u apoteci vidjela jedan takav gel na kojem piše: Riješite se celulita u 14 dana. ako kupite jedan dobijete još jedan besplatno. 'Što će mi dva, ako se mogu riješiti celulita s jednim za 14 dana?' pita ona prodavačicu koja nije znala odgovoriti....eto, to je samo bacanje para. Neće ništa iščeznuti iz tebe ako se malo namažeš.....


 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brza111 imas pravo kad kazes da se ne mozes resiti celulita samo kremom.
al nije fazon kod tih krema samo je namazati,vec na svakoj od njih pise da je potrebno umasirati,utrljati...e sad,ako ti svaki dan dva puta po 10 min. dnevno masiras noge tom kremom(ili verovatno bilo kojom kremom) ti masazom razbijas celulit,a ne kremom,s tim da krema verovatno sadrzi neki sastojak vise,koji obicne kreme ne sadrze i koji poboljsava cirkulaciju.
masaza + krema=manje celulita

_________________
B & M
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...pa moj celulit (ako ga imam Rolling Eyes) nije vidljiv. Koza mi je glatka i meka...koristim preparate od Vichy, i kozu mi stvarno cine savrsenom. Pogotovo na bedrima i guzi. Embarassed Vjerojatno cu jednog dana ga imati i to u ooooogromnim kolicinama, ali ne zabrinjavam se...vjerojatno cu tada biti udana. Laughing

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam celulita al jako malo....kontam kupiti neke kreme....mozda pomogne..jel ima nekog iskustava sa kremama***???
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da svaka zena ima celulita pa cak i malo.
Neznam dali krema moze pomoci, bilo koja.
Niko u mojoj okolini ne koristi takva kreme, ali, zdrava hrana je na prvom mestu i masaze.
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isla sam na anti-celilut masaze,delotvorna je samo ako je redovna i dugo traje
posle masaze mi se obavezno islo u wc

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam probala anticelulitnu masazu i boli poprilcno

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
umeko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 24

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ga,ali jos uvek u malim kolicinama,na svu srecu...koristim niveinu kremu za celulit...i ne mogu da kazem da se ne nerviram zbog celulita...i kad kazu da nijedan muskarac ne primecuje celulit,kao nije im bitno,nisu u pravu...jer ima i onih koji to primete...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ce da primete ako je u enormalnim kolicinama.
Onaj koje je podnosljiv ima svaka zena, kao sto skoro svaki muskarac ima pivski stomak.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
josé luis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toliko je toga napisano o celulitu da ja ne znam sta da kazem. nema sanse da ga se otarasim, ma sta god radila
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to sve do genetske predispozicije Rolling Eyes

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja isto mislim da je t dosta odvisno od genetske predispozicije. Istina je, da ne pazim na to sta jedem ili pijem ali bavim se puno sa sportom i ne pomaga dosti. Imam celulit i to me puno nervira. Sad se mazem sa neko kremu ali mislim, da vise od krema poamze masaza.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Celulit Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon