www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Celulit
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma problem je u tome sta, ako si sklon tome, jednostavno se kupi i vraca sta god radio... a s godinama postaje sve teze rijesit ga se... Zato je bolje sta ranije reagirat, nakon napunjene 20-e je stvarno sve teze Rolling Eyes


_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema leka. Sve sto radis daje samo privremene efekte i kad prestanes celulit se vrati. Osim ako ne promenis ishranu
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sport.
teretana.
trcanje.

pomaze sve.

keva mi je kozmeticarka, pa mi je preko zeptera uzela neku sparvu za razbijanje celulita.

inace sam mrsava, ali mi se pojavljivao celulit, i onda kako se trudim da nabacim jos dve tri kile, redovno radim vezbe (kucna varijanta) sa sve tim razbijacem masnih naslaga.
mnogo kul sprava. meni pomogla.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno joj je i cena veoma dobra.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad sam kupila Niveinu Goodbay Celulite... kontam da je super
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

žene moje, šta se opterećujete celulitom, pa svatko ga ima! A on se ionako vidi samo kad stisnete guzu, dajte Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milena Carica je napisao/la sledeće:
Verovatno joj je i cena veoma dobra.


a bila je...nije strashno Wink
sada se vise ne proizvodi spravica, jer je izashlo neko novo nabudzeno stvorenje!

lol
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma šta se opterećujete sa tim,ja ga imam malo i ne smeta mi,kome se ne sviđa kako izgledam neće me gledati.Ako meni ne smeta šta druge briga kako izgledam!
 
anngi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 29

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 4:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra je krema od Vichy Lipocure i ujedno mozete ici na tretmane mezoterapije. Pomaze probala sam Smile
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

inana je napisao/la sledeće:
ja sam fizioterapeut,svim devojkama-zenama,mada i muskarcima ali u manjem broju bih preporucila da redukuju iz svoje ishrane gazirano,slano,suhomesnato a po mogucstvu i cigarete.fizicku aktivnost 1 ili 2 puta nedeljno.devojkama masazu mogu i same nije potrebno da idu u salon.a od preparata bih preporucila brsljen ulje izmasiraju se i uviju najlonsku foliju oko nogu itd.i tako izdrze 3 ili 4 sata mogu i da vezbaju dok to imaju na sebi preporucljivo je.



Jel dovoljno da trcim svako vece?I naravno da ne jedem fast foof pijem gazirano itd.Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad neko sazna najlaksi nacin da se skine celulit hehe recite mi...
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anngi je napisao/la sledeće:
Dobra je krema od Vichy Lipocure i ujedno mozete ici na tretmane mezoterapije. Pomaze probala sam Smile



Moja koza je sa Lipocure 100 put bolja Very Happy ova krema radi cuda Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Celulit Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon