www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji deo garderobe ili nakita?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 6:21 pm    Naslov poruke: Koji deo garderobe ili nakita? Na vrh strane Na dno strane

Ja volim pantalone i mindjuse,sad pantalona da se i odreknem nekako al....... bar da sam obucena u mindjuse


_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!


Poslednja prepravka: sokolica datum Pon Avg 09, 2004 1:17 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farmerke koje obozavam,a i kazu eto ljudi da mi dobro stoje...i da..da..sokolice mindjuse..e njih imam na tone,al bukvalno..i sve lude samo tako..I poslednju paru dala bih za kjut mindjusice,leba da ne jedem al njih da kupim ne zalim!!!!!!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja malo zalutao....ali napisacu samo da su mi omiljeni parcici garderobe svih devojaka sa kojima sam bio ..... chipkane polu tangice hihi!
 
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

c,c,c,c jel ti to gajis fetis ili ganjas trofeje,hehehehe neka,neka nije to lose

_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!
 
aleksis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 31 Jul 2004
Poruke: 3
Mesto: B E O G R A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 10, 2004 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

omiljeni deo garderobe ... hm ... definitivno parfem Wink
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....Sokole, ti baš udaraš glavolomke...od garderobe niš' ne favorizujem; ne volEm suknje naročito (rodjena sam muškarača), no sve ostalo jednako nosim i gotivim....a, nakit...e, tu si me dotukla: ne mogu da se odlučim izmedju narukvica i prstenja. Bez njih sam stvarno k'o gola...
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

farmerke i donji ves

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farmerice naravno, od nakita obozavam srebro....
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gde su tangice Smile to je moj omiljeni deo zenske garderobe Smile
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakit....ma volim sve sto je srebrno.Od odece obozavam ves,carape i farmerke!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2004 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Panatalona i dobropg donjeg vesa nikad se nebih mogla odreci... Mr. Green
a od nakita nenosim nista niti sam ljubitelj... Laughing
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 11, 2004 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pantalone i prstenje...zavisna prosto....

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Koji deo garderobe ili nakita? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon