www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Istocno Sarajevo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
falcon iv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 16
Mesto: Sarajevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo par slika iz Istocnog Sarajeva...


TC TOM

Spasovdanska

Spasovdanska2

Spasovdanska3

Spasovdanska4

Spasovdanska5

Spasovdanska6

Spasovdanska7

Spasovdanska8

Spasovdanska9

Spasovdanska11

Spasovdanska12

SP3

Setaliste

TUS

TOM

Trznica1

Trznica2

VIK

VIK1

Trznica3

Trznica4

SP3,1

SP3,2



_________________
 
falcon iv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 16
Mesto: Sarajevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrinja4

Dobrinja4

Dobrinja4

Dobrinja4

Dobrinja4

Dobrinja4

Dobrinja4

SP3

Dobrinja4

Dobrinja4

Dobrinja4

OS Petar Petrovic Njegos,Dobrinja1

SIPA

_________________
 
falcon iv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 16
Mesto: Sarajevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogled sa Mojmila...









_________________
 
falcon iv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 16
Mesto: Sarajevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istocno Sarajevo











_________________
 
falcon iv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 16
Mesto: Sarajevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane









_________________
 
falcon iv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 16
Mesto: Sarajevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zicara Istocno Sarajevo-Jahorina

http://www.youtube.com/watch?v=vjOWvR3GY04&feature=channel_page

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cesto odem u to famozni IS koje znamo kako je nastalo i sta je prije toga bilo tu , jer kao sto ce svaki prijeratni Sarajlija potvrditi dobro je poznato da je na Dobrinji I bila okretaljka za trolejbus , par zgrada i ostalo sve pukla poljana Mr. Green
Sto kaze @hakynen nije nesto bog zna sta crno , ali nije ni idealno..Iskreno meni vise lici na varosicu zgusnuto poredanih novoizgradjenih zgrada i zgrada u izgradnji no na carsiju.

Nikada nisam imala nikakvih problema kada bih isla gore , ali doduse nisam probleme ni trazila Mr. Green

Nedavno mi je dragi trebao da dodje iz CG i trebali smo ga docekati na autobuskoj i gle cuda..

Zove ja "Centrotrans" da vidim kad stize autobus iz PG kad mi oni lijepo i ljubazno izdiktiraju broj autobuske stanice u IS. Zahvalim se i cim sam prekinula vezu s njima okrenem broj koji su mi dali. Zvoni telefon do kraja i izbaci me jer se niko ne javlja na poziv. Zovem jos narednih pola sata s mobitela s federacijskog broja naravno i opet jednak ucinak. Uzmem fiksni telefon i okrecem pozivni broj i broj stanice i opet jednak ucinak..niko se ne javlja ili je zauzeto Mr. Green

Naidje mi prijateljica Dragana koja zivi i radi u Sarajevu i ja uzmem od nje mobitel na Mobis karticu i okrenem broj stanice i gle cuda ... nakon samo jednog zvona dize tip slusalicu i vice mi autobuska stanica IS Mr. Green
Pitam ga za autobus i on mi kaze da taj autobus dolazi u 14 sati i ja oko 13.30 upalim auto i na stanicu i sve ok proslo.

Ali brate mili zalosno pogledati onu stanicu i one autobuse koji kada ih gledas cini ti se kao da ce se svakog sekunda sasuti u milion malih dijelova Mr. Green

Ali da se zgrade prave prave se , i kafane i trgovine i crkve kojih prije rata ni u mislima nisu imali izgraditi...

Samo izgleda da je na podrucju bivse Yu pocela trka ko ce vise vjerskih objekata sagraditi onima drugima u inat , umjesto da grade vise tvornica gdje bi sklonili ljude s ulice i uljepsali im zivote ili barem neke edukativne centre i biblioteke kina i pozorista /kazalista da se mladi sklone s ulice...

Eto tako kratko i jasno..svako ima pravo da vjeruje u ono sto zeli , ali meni osobno/licno IS vise lici na varosicu modrene i prenatrpane stambene izgradnje nego na carsiju i sto Konjanik rece sve je to lijepo , ali nema onu dusu carsije...

Pozdrav susjedima/komsijama i sretno u svakom slucaju Mr. Green Wink

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
falcon iv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 16
Mesto: Sarajevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 15, 2009 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogled na Dobrinju i Lukavicu '96.


_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jos jedna slika IS prije '92 Mr. Green


_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
tangens
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jan 2009
Poruke: 84
Mesto: MESTO

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel ima neka mogucnost da se na nekom od proplanaka i livada istocnog sarajeva napravi neki golfski teren ili nesto slicno , mozda fudbalski teren za djecu iz okolnih kuca ?
 
bojanskakavac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 16, 2009 6:09 am    Naslov poruke: Istocno Sarajevo Na vrh strane Na dno strane

Jedna informacija za gospodjicu "pametnu": Ovo nisu livade Istocnog Sarajeva vec Vrelo Bosne. Zato ubuduce nemoj da se provaljujes i pises nesto u sta nisi 100% sigurna. Mada, i ovdje zive sve Srbi, mozda te je to asociralo.
PozZ
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 16, 2009 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim clanove da ne upucuju uvredljive komentare drugim clanovima jer ce biti kaznjeni!!!

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Istocno Sarajevo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon