www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nije lako biti zena :)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 24, 2004 11:09 pm    Naslov poruke: Nije lako biti zena :) Na vrh strane Na dno strane

Molio se covek Bogu da se sazali na njega jer mnogo radi i pati se dok mu zena kod kuce uziva i po njegovom misljenju ne radi nista....
-Sve bih Boze uradio kad bi mogao bar jednom da me zameanis da budem zena, a ona muko tako da je naucim lekciju kako je meni tesko a ona uziva !!!
-Bog je slusao ovo, sazali se, i odluci da mu uslisi zelju...
-I tako sledece jutro taj covek se probudi kao nova zena, rano ujutro, napravi dorucak, spakuje sendvice za muza i decu za rucak da ponesu, probudi decu za skolu, bori se krvavo sa decom dok ih oblaci za skolu na vreme, stavi ves da se pere u masinu, izvadi meso iz zamrzivaca, odveze decu u skolu, stane na benzinsku i napuni gorivo, plati racune u posti i banci, pokupi muzevo odelo sa hemijskog ciscenja, brzo ode u supermarket i kupi sta treba.

-I tako bi negde oko 1:00 posle podne vec kad se vrati, napravi krevete, izvadi ves i prostre ga na zicu da se susi, i stavi sledecu turu da se pere, usisa kucu, opere pod i WC, promeni krevetninu, pokupi i slozi igrackea u kutiju sto su deca razbacala, skuva rucak, ode i pokupi decu iz skole, tamo ostane duze jer deca prave probleme i ne uce pa ima mali razgovor sa uciteljeljom i direktorom, svadja se sa decom do kuce sto se ne ponasaju lepo u skoli, pomogne im sa skolskim radom i zadacima, pokupi ves i iznese drugi, nahrani decu, opere sudove, gleda malo TV dok pegla njegove kosulje za posao, okupa decu i stavi ih u krevet.
Onda, kad je on dosao s posla, postavi mu da jede,pripremi sta ce obuci sutra, i onda jos u krevetu vodi ljubav sa njim kao da je to sva na sta je mislila celog dana i cekala, konacno sve to prodje nekako, i ona-on zaspa...

-Sledece jutro on se poce moliti Bogu da ga vrati nazad jer vidi sad i sam koliko jea pogresio sto je tako mislio o zeni, molim te, molim, vrati me nazad kao sto sam bio jer cu poludeti ovako i ne mogu vise !!!

Slusa to Bog pa mu odgovara : -Dragi sine, naravno, vraticu te nazad, ALI ima jedan mali problem ... moraces da cekas 9 meseci jer si sinoc ostao TRUDAN!!!


 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he he he..al sam se nasmejala:)))
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahaha...bas je lud

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehhh ziva komedja
ko mu je kriv kada se petlja tamo gde mu nije mesto Mr. Green
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheheheh joj ne mogu da verujem Very Happy Very Happy
 
mima__
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 1089
Mesto: Innsbruck/Niš

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:jerk: tako mu i treba Very Happy
 
vvasic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 11 Dec 2003
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro za devet meseci će se već privići nekako...posle će mu biti svejedno...
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isuse:) to mi sad polepšalo dan:) Laughing
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanimljivo!

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 4:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheheeheh a bas bih voleo naci il' kupiti takvu jednu zenu koja ce BAS BAS svaki dan da radi kako je opisano gore Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
mrbakero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 330
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra mu zena

_________________
Love Don T Let Me Go !!!!
 
danko_1983
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma mnogo je prost
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Nije lako biti zena :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon