www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ovo morash da chujesh
Strana 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Ovo morash da chujesh Na vrh strane Na dno strane

Pa, shto se mene tiche, ima dosta toga, ali xajd' da pochnem sa recimo Arash- Boro boro, malopre sam je chula po ko zna koji put & reshila da MORAM da je nabavim, tako je...temperamentna!!!
A vi? Shta vi slushate & preporuchujete? Domatje, strano, shta-god! Let's go!



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

domaće, definitivno preporučujem najnoviji album grupe Negative koji se zove Tango (najnoviji, od Novembra prošle godite)...
Zatim, Neverne bebe uživo...ali i ovaj njihov najnoviji album sa dve pevačice...oni su vrh
Treba čuti Vladanu Marković i Tanju Jovićević kako pevaju Jazz uživo...
I definitivno se pojavila jako zanimljiva grupa, zove se S3P ili strip... mnogo im je dobra muzika, gostuje im na albumu u par pesama Ivana Pavlović i u jednoj (čini mi se) Aleksandra Kovač...u pitanju je rock muzika

Od stranih...mene je najviše u poslednje vreme oduševila Anastacia...kao i CD grupe UPA dance, iz serije Un Paso Adelante... odlični su...

Kad se setim još nečeg eto mene ponovo Very Happy

(super je tema, nadam se samo da je neće zagaditi narodnom muzikom Rolling Eyes )
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predlazem na slusanje novi album Bine, ima stvarno dobre stvari.. Wink

_________________


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idea Chemical Brothers-Galvanize
Idea Avril Lavigne-Under my skin (ceo album, narochito Nobody's Home & Don't Tell Me)

Projekat 'Biber' je neshto shto zaista vredi chuti. Mislim da vetj znate da je tu i Jelena Tomashevitj andjeoskog glasa. Pretpostavljam da ste chuli 'Gde si bilo jare moje', svakako preporuchujem chitav album, posebno 'Chije je ono devojche' & ako ste ikako u mogutjnosti Jelenu live,

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
toc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 27

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 208

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslusajte novi album sase matica vjerujte necete pozaliti
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej, Matic je bas super! Balade su sjajne, a meni su najjace pesme "Reskiraj" i "Zazmuri samnom zajedno!"

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preporucujem bilo sta od Alanis Morisette...
i od Cranberries takodje...od domacjih za sada nishta.

_________________
Crvenokosa lutalica
 
donigor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 25

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grupu ELEMENTARNA NEPOGODA koja je nastupila na suncanim skalama morate nabaviti njihov album tako nesto jos nisam cuo
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene se vrti sve i svashta... od domacih viki - mahinalno, Zeljko Juric - Obuci nesto sexy Mr. Green Mr. Green , aco pejovic - taxi, a od stranih paul cless - suavemente, Daddy Yankee - Gasolina, gadjo - so many times, Heiko - Glcklich... shareno k'o shto vidite bez predrasuda prema narodnjacima, zabavnjacima i ostalima Mr. Green
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavezno poslusajte pesmu Marije Serifovic - "Agonija". Onda preporucujem i "Mahinalno" (Viki), "Nema nade" (Colonia feat Harem), "Znam ja da si tu" (Goca Trzan), "Sanjam" (Keba), "Sonce i mesecina" (A. Pileva), "Ja bih mogao sve" (Stefan Filipovic) i "Zazmuri sa mnom" (Sasa Matic)
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od strane muzike u zadnje vreme slusam sledece najcesce....

2 PAC feat. Akon "Ghetto gospel"
Ben Moody feat. Anastacia "Everything burns"
Bobby Valentino "Slow down"
Daddy Yankee "Gasolina"
DJ Tomekk feat. Fler & G-Hot "Jump jump"
Ich + ich "Du erinnerst mich an Liebe"
Kayne West "Diamonds"
Mariah Carey "We belong together"
Nato "Chorjavon" (veoma zanimljiva i jaka pesma)

...

domace:
Sasa Matic "Ko je ljubi ovih dana"
Sasa Matic "Sad je kasno"
Sasa Matic "Andjeo cuvar"
Cupo i Tiho Orlic "Zenicu se ove zime"
itd....

Suvise slusam da bi bio objektivan sta je dobro, ali eto te 4 pesme najcesce i najradje slusam ovih dana... 8)
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 5:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.........što 'no kažu, "first thing's first", pre svega sve pohvale autoru teme, kako na samoj ideji, tako i na preporučenoj mjuzi! A ja se pridružujem sa:

1. The Chemical brothers, album Push the button (song Galvanize obećava novu muzičku epohu)
2. Snoop dogg, album Masterpiece iz 2004 je esencija hip-hopa, posebno Let's get blown i Drop it like it's hot!
3. Queens of the stone age, album Lullabies to Pralyze (stari rock'n'roll na upade-ovan način)

.........kad je "domaćica" po sredi, drž'te se ideje: "što matorije - to milozvučnije"...... Wink

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Ovo morash da chujesh Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  sledeća
Strana 1 od 31

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon