www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dragi prevelik ti je...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaracrazy je napisao/la sledeće:
Svrsavam vrlo lako, bas kao, sto ti kazes, sve je popunjeno Smile Smile 8)

Ja nisam ni rekla da je bitna velicina, niti cu ikada tako nesto i reci, ali ovog puta je velicina pomesana sa njegovim umecem... ali ne bih sad da otkrivam njegove dimenzije, ipak nije u redu, uglavnom je dosta pozamasan, i u duzini i u obimu, i stvarno mu je velicanstven Wink 8) Very Happy Smile


a jel bi nam ga malo posudila i ustupila nama nesretnicama koje nismo jos vidile ni probale XXl komade u duzini i u obimu i te stvarno velicanstvene primjerke???

bar da malkice iskusimo i to



_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Good_Girl je napisao/la sledeće:
xaracrazy je napisao/la sledeće:
Svrsavam vrlo lako, bas kao, sto ti kazes, sve je popunjeno Smile Smile 8)

Ja nisam ni rekla da je bitna velicina, niti cu ikada tako nesto i reci, ali ovog puta je velicina pomesana sa njegovim umecem... ali ne bih sad da otkrivam njegove dimenzije, ipak nije u redu, uglavnom je dosta pozamasan, i u duzini i u obimu, i stvarno mu je velicanstven Wink 8) Very Happy Smile


a jel bi nam ga malo posudila i ustupila nama nesretnicama koje nismo jos vidile ni probale XXl komade u duzini i u obimu i te stvarno velicanstvene primjerke???

bar da malkice iskusimo i to


ti nisi nesretnica ako spavas sa covekom koji je prosecan vec si srecnica a ako meni ne verujes informisi se na internetu malo i videces da sam u pravu!!!
Imao sam priliku da gledam jedan "film" u kome je glavnu ulogu imao jedan crnac koji je imao enormno veliku spravu i video sam da se muce i on i ona a narocito on jer kako god da se nameste moze da mu udje samo pola a koji to muskarac ne voli da se nabije skroz???


edit by knknpnkn
Ne vidim da imas titulu seksologa ili strucnjaka za sex, pa onda ne vidim mesta tvojoj oceni necijih sposobnosti, znanja, iskustava........da bi mogao da ocenjujes i kacis etikete! Zato ti je taj deo poruke obrisan!
Wink

_________________
Mislim STA RECI???
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne fasciniraju me velike "alatke".
AKo je musko buzdovancina moze imati qratz kakav god hoce...
Ne kontam ko moze da se lozi na duzinu.

Mislim da skoro svaki muskarac ima prosecan, normalan penis za jedan normalan odnos, a te price o duzini/debljini su izlizane odavno.
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alo ljudi, ja ne pricam o abnormalnoj velicini!!!

@glidder
za tvoju informaciju, stane ceo! Ne znam samo zasto se ti uzbudjujes ovde oko tih stvari...

@knknpnkn
trebala si da ostavis i taj deo njegovog posta, bas me zanima sta je napisao, posto sam primetila da voli (glidder - bez ljutnje molim!) da 'soli pamet'.
 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaracrazy je napisao/la sledeće:
Alo ljudi, ja ne pricam o abnormalnoj velicini!!!

@glidder
za tvoju informaciju, stane ceo! Ne znam samo zasto se ti uzbudjujes ovde oko tih stvari...

@knknpnkn
trebala si da ostavis i taj deo njegovog posta, bas me zanima sta je napisao, posto sam primetila da voli (glidder - bez ljutnje molim!) da 'soli pamet'.


Ako ti stane ceo onda njegov i nije toliko velik koliko ti tvrdis jer tu ja ne moram da ti "solim pamet" jer je anatomija tela nauka koja postoji jako dugo!!!
Ne volim nikome da "solim pamet" vec iznosim moja saznanja, znanja i iskustva a tvoje je da prihvatis ili ne prihvatis moje misljenje ali ja znam da sam u pravu a ti me slobodno demantuj jer ja volim da naucim nove stvari!!!

_________________
Mislim STA RECI???
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo malo da se umešam. Veličina je relativna a to koliko je šta veliko ili malo zavisi od toga sa čime ga poredite! Mislim da će vam ova konstatacija dobro doći u daljoj raspravi Wink
 
Locutus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 124
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daj bre gde može biti prevelik ma koliki god da je.
Zaisli kad tamo prođe beba?
Ko još ima toliki?
Ma sve se vi devojke samo folirate.

_________________
We are the Borg
Resistance is futile

 
loleka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 11 Sep 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja bivsa devojka je upocetku odbijala odnos kada sam se potpuno obnazio (uz opasku "OVO DA UDJE U MENE! NEMA SANSE), ali je posle izvesnog vremena ipak pristala na obostranu radost. Sve je bilo OK. Ipak mi prija kad mi kaze KOJA SI TI ZIVOTINJA.
 
su33ana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 22

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cudi me sto svi misle da je duzina najvaznije i nije bas tako..
nemora biti OPASNA DUZINA..a kad je preveliko (zna se koliko kad se poznaje zenska anatomija) onda je predugo...i nije bas onako lepo kako bi moglo biti da je malo kraci....definitivno. pusa
 
stickmaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Apr 2004
Poruke: 56
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojka mi je u pocetku imala dosta problema jer ju je uzasno bolelo ali je vremenom popustilo i sad je sve ok...ali ubedjen sam da nije sve u velicini nego u stilu i osecanjima
 
draguljce22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 90
Mesto: braunau

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako je moras biti nezan i polako samo onda sve ide
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisam imala puno njih ali uvek bili u normalu tako da nisam do sad osetila veci penis na zalost...mada njihova mera mi bas odgovara,da je prevelik bi se plasila da me ne boli posle...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> dragi prevelik ti je... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon