www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dragi prevelik ti je...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
ASSIM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 67
Mesto: Breza

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne treba pretjerivati treba osjetiti sta,kako i kad smeta partnerki,,meni se desavalo kad je partnerka na meni da ona osjeti jaku bol i automatski prekid svega nema vise sexa,stvara se neki strah kod nje i tako to Embarassed Embarassed

 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da pričam u žensko ime ali moja devojka je zadovoljna tj. prezadovoljna i smatram da je preveliki penis loša stvar koliko i mali... Kada je neko fino obdaren onda je to najbolje...
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se jos nije desilo...volela bih...ali se malooo plasim...ali to je prevelik izazov... Wink

_________________
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Moj prvi decko sa kojim sam spavala je imao XL 'alatku', al posto mi je bio prvi mislila sam da je ta velicina normalna...sve dok kasnije nisam ukapirala da su svi ostali (manji) normalni, a on je taj koji je drugaciji... Smile
Sa njim nisam imala problema da nesto boli i slicno, ali nikad nisam svrsila sa njim...
Dok vec prvi sledeci put sa manjim-prosecnim Smile sam ukapirala sta mi je nedostajalo Smile
Tako da kad bi me sad neko pitao da biram izmedju proseka i extra large (za cim devojke lude, a nije mi jasno zasto) biram prosek Mr. Green


I ja sam imala takvo iskustvo i moram priznat da se u potpunosti slazem s tobom. XL nisam osjecala ni upola tako dobro kao 'normalu', a da ne spominjem bolove pri odnosu, jer (kako oboje nismo imali iskustva u početku) smo mislili da mora ući do kraja.... šta sve neupućenost čini ljudima Embarassed
I opet, po ko zna koji put kažem, da veličina nije toliko bitna... tehnika je bitna! Kako me dodiruje, gdje me ljubi...

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je dobor kad ti je velik....al ne bas prevelik""" Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

yep, al prevladah strah 8) i sad mi je super :djavolak:
 
ZOZE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cesto mi to govore ali prolazi nekako
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam imala takva iskustva
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto mislim da devojka ne moze biti preuska, jedino ako se ukruti pa nista od toga

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
vladankaS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 77

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve to može da prođe,nekad malo teže,nekad malo lakše
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 09, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jujuuuuu ocu ja Very Happy salim se,mala sam,ima vremena Smile

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad bas neznam koliko sam velik u poredjenju sa normalom, posto negledam momcima u gace, ali kad mojoj devojci celog gurnem taman pre nego sto cu svrsiti, osetim da kao udaram u nesto i zabolii me, a pogotovo nju. Sad neznam jesam li ja to velik ili joj jajnici stoje malo nisko Neutral
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> dragi prevelik ti je... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon