www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dragi prevelik ti je...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
praga
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Okt 2007
Poruke: 18
Mesto: BGD

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 20, 2007 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sve moze da Vam stane
opusteno



_________________
CAO
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam još. Više volim srednje veličine. Mr. Green
 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 25, 2009 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, tu pesmu necu pevati Smile
Moja drugarica nekako uvek ima srece - uvek joj zapadne neki beogradski "crnja" Laughing dok ja, izgleda, nemam bash sretje...

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
DusicaNS021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 24 Mar 2009
Poruke: 20
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 26, 2009 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam luda za prevelikima, mada sam ih sretala. Medjutim, nemogu da se pomirim kada neko ima bas mali, to je strasno kao da nema nista Sad .
Ipak je sve u osobi Wink

_________________
---
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 26, 2009 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crvenkapa Bre je napisao/la sledeće:
E, tu pesmu necu pevati Smile
Moja drugarica nekako uvek ima srece - uvek joj zapadne neki beogradski "crnja" Laughing dok ja, izgleda, nemam bash sretje...


pa hahahha Laughing beogradski crnja.carski Laughing Laughing Mr. Green
ja sam skontala da ovdje ima vise muskaraca koji imaju velike i srednje i bas onak..taman. ili valjda ja nisam "zahtjevna" po tom pitanju. Laughing
ili sam i ja iste srece kao pomenuta frendica Mr. Green
 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 26, 2009 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, malko lažem... Bio je jedan (moj kolega s posla) kome je ... ko teleća noga, ali kad sam to videla - prestrašila sam se i pobegla kući. Nisam bila dovoljno hrabra da probam Laughing kaže mi koleginica "Nemoj s njim... Plašim se za tebe, treba posle da te nosim po redakciji jer ćeš biti skroooz rašrafljena. Ma, nek te nosi ko te osakatio!!!" Laughing Mr. Green Ima dana za megdana, videćemo da li ću se okuražiti u budućnosti (skorijoj) da ga pozovem kod sebe... na kafu. Wink Haha pa posle možete da mi donosite cveće na intenzivnu negu ili u urgentni.

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 26, 2009 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crvenkapa Bre je napisao/la sledeće:
Dobro, malko lažem... Bio je jedan (moj kolega s posla) kome je ... ko teleća noga, ali kad sam to videla - prestrašila sam se i pobegla kući. Nisam bila dovoljno hrabra da probam Laughing kaže mi koleginica "Nemoj s njim... Plašim se za tebe, treba posle da te nosim po redakciji jer ćeš biti skroooz rašrafljena. Ma, nek te nosi ko te osakatio!!!" Laughing Mr. Green Ima dana za megdana, videćemo da li ću se okuražiti u budućnosti (skorijoj) da ga pozovem kod sebe... na kafu. Wink Haha pa posle možete da mi donosite cveće na intenzivnu negu ili u urgentni.


Jel ste vi stvarno takve devojke ili se samo pravite Question Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

_________________

 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 27, 2009 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked kakve nenormalne i spontane? Ma daaaaj, moram da zalečim rane posle veze od 2 godine. 2 godine nikoga drugog nisam ni poljubila, a kamoli nešto drugo... Embarassed A pre te veze sam bila dete i nisam upražnjavala... takve stvari Neutral

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 01, 2009 7:05 pm    Naslov poruke: Re: dragi prevelik ti je... Na vrh strane Na dno strane

Good_Girl je napisao/la sledeće:
zanima me da li ste ikad susrele muskarca s tako velikim alatom da ga niste mogle cjelog primiti. da li ste ikad prilikom pokusaja penetracije shvatile da njegove dimenzije premasuju vase mogucnosti.


Ne nisam do sad su svi bili taman Rolling Eyes

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2011 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko lazi na jednom mjestu Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Tajchi85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Maj 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2011 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne moze ni jedna da bude uska, jer zenska stvar elasticna, jer kad se zena poradja mozete pretpostaviti koliko se zenska stvar rasiri da bi kroz nju bebina glava mogla da prodje.
Stvar je u tome sto se neke devojke stegnute, ne napale se dovoljno, zato i dodje do uskog efekta......
 
Pablo26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2011
Poruke: 101
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2011 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se nikad nijedna nije zalila Laughing Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> dragi prevelik ti je... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon