www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zastititni sistemi i zastita od kradje?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
saki10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim lavlju kandzu i za sada sam zadovoljan>ali koliko cujem zeder je najbolja zastita jer sa lavljom kandzom moze da se iscupa volan i stavi drugi!

 
petrone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 296
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako lavlja kandza ili zeder. Kandza je ok kod svih osim kod VW-a, posto je kod njih stub upravljaca aluminijumski, pa moze da se odvali volan zajedno s kandzom i stavi drugi. Kod ostalih marki, prednost zedera u odnosu na kandzu je jedino sto je udobniji za koriscenje i ne zauzima mesto u autu.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja zastita postoji a to je da kupis neki krs koji ni ti ne bi vozio a ni ostali tako da ti ga niko nece ukrasti a ako oces ok auto onda nema zastite koju lopovi nece zeznuti i koja ce ih zaustaviti to je bar moje misljenje........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
vojovojo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad se namerace nma pomoci izvade te iz auta i sa sve kljucevima i tvojom ribom ga odvezu
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 4:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vojovojo je napisao/la sledeće:
kad se namerace nma pomoci izvade te iz auta i sa sve kljucevima i tvojom ribom ga odvezu
slazem se al 1 ? e ti to iz iskustva Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
celzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 15
Mesto: Vladimirci/Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se namerace na automobil ode on imao ti i zeder i kandzu i alarm i sve.... Znam budzu dobar je sa mojim caletom odvezli su mu nekog besnog dzipa imao je sve te neke zastite.... Stavise auto ladno na neke "rosule" i dovidjenja..... ukrali mu auto pred nosem..... Pa posle na tenane skidaju jedno po jedno..... A sto se tice GPRS postoji i uredjaj koji ometa signal lako se pravi ko se iole razume u elektroniku tako da i to nije neka zastita od PRO lopova....

_________________
Justcan'tstoptrucking







 
sunce86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
najbolja zastita postoji a to je da kupis neki krs koji ni ti ne bi vozio a ni ostali tako da ti ga niko nece ukrasti a ako oces ok auto onda nema zastite koju lopovi nece zeznuti i koja ce ih zaustaviti to je bar moje misljenje........


Za ovaj prvi deo tvoje poruke vezane za krseve sam se i ja slagao do pre par meseci, pa ni sam ni vodio racuna o mom jugu, medjutim, cinjenica je da se jugo najvise krade verovao ti ili ne.... a tek duplo manje idu ovi noviji modeli vw, audi, itd itd....

sto se tice zastite, cinjenica je da treba:
1. lavlja kandza ili zeder (kandza se cupa kod vw sa aluminijumskim volanom), dosta je teshka, treba je svaki put namestati, ostecuje volan, zauzima mesta u autu itd...
-zeder se ugradjuje u volan, sjebava se drska volana, zezaju se kablovi oko elektronike, treba sve to vratiti u prvobitno stanje sto nije lako, treba dobar elektronicar pa ce opet sve to da cvrci, da se "cuje" prilikom okretanja volana, cesto ljudi zaboravljaju da ga ukljuce kad izlaze iz auta...
POENTA JE da se lopov odvrati od provlajivanja u auto ako vidi lk na volanu ili oznaku ZEDER na kolima....

2. alarm (ne treba neki pro, mozda do 150 evrica, cisto eto da bi se lopov odvratio od provale...

3. blokada struje... cini se kao najbolja i najsigurnija zastita jer ako nema struje, nema pokretanja auta nikakvog, nema ni guranja ako ukrivite tockove, jedino sto ostaje lopovima je da ga odnesu, a protiv toga nema borbe... toliko pa vi vidite sta vam je manja zrtva i procenjujte....

ubedljivo najveca zastita je da budete maksimalno oprezni, ako idete u shabac npr obavezno da neko ostane u kolima!!! a preko noci u garazu pa sta nam bog da...
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

asian wolf za extra jaku zastitu. ubija u mozak sirena

moj auto ima surlock immobilizer/alarm i centralno. evo vec 2 godine nece lopovi da ga taknu iako zivim u gradu koji ima najvise hijack na svetu (johannesburg)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Zastititni sistemi i zastita od kradje?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon