www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SONY DCR-HC44E - Potreban neki tutorial
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 12:24 pm    Naslov poruke: SONY DCR-HC44E - Potreban neki tutorial Na vrh strane Na dno strane

Dakle, kupio sam juce ovu malu, rucnu kameru ali imam jedan problem.U kutiji sa kamerom sam dobio nekoliko uputstava ali su na slovackom, madjarskom, ceskom i slovenskom jeziku Mad Sad Znaci, nema nikakvog uputstva na srpskom ili barem na engleskom jeziku.
Pokusavao sam da nadjem neki tutorijal na net-u ali nisam uspeo...
Da li bi neko odavde mogao da mi pomogne i pronadje mi neki tutorijal za ovu kameru? (na engleskom ili jos bolje na srpsko ako ima).
Hvala unapred



_________________
Master
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Re: SONY DCR-HC44E - Potreban neki tutorial Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Dakle, kupio sam juce ovu malu, rucnu kameru ali imam jedan problem.U kutiji sa kamerom sam dobio nekoliko uputstava ali su na slovackom, madjarskom, ceskom i slovenskom jeziku Mad Sad Znaci, nema nikakvog uputstva na srpskom ili barem na engleskom jeziku.
Pokusavao sam da nadjem neki tutorijal na net-u ali nisam uspeo...
Da li bi neko odavde mogao da mi pomogne i pronadje mi neki tutorijal za ovu kameru? (na engleskom ili jos bolje na srpsko ako ima).
Hvala unapred


Moj predlog ti je da cackas sam Smile Ja nikada nisam citao upustva, znaci pritisni dugme - ko prezivi pricace Very Happy Salim se ja malo, potrazicu ti upustvo Wink
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Engleski manual Arrow OVDE
Nemacko-holandski manual Arrow OVDE
Vise uputstava kompanije SONY na sledecem sajtu:
Code:
http://www.sonydigital-link.com/manuals/manuals.asp

Uzivaj s kamerom. 8)

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> SONY DCR-HC44E - Potreban neki tutorial Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon