www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nadenova zelja
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Nadenova zelja Na vrh strane Na dno strane

Eh ovako.....vec nekoliko dana pa cak i mjeseci se patim da nadjem jaranu pjesmu od Cya - Legionar pa ak neko ima od vas zamolio bih vas da mi se javite na mail il' jednostavno da postavite na stranicu......
Bicu vam veeeeoma zahvalan....

Thanx Wink


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je OVDE, a hvala upucujes Doktoru Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ali ima jedan problem...pjesmu ne mogu da skinem uvijek mi se pojavi da ima neka ''greska''.....a kao sto vidis imam preko 1000 postova i aktivan sam clan....
Obratio sam se administratoru-drugom, mislim da je bio Savior i rekao mi je da ponovo potrazim pjesmu odnosno da je osoba koja je poslala ponovo posalje

Hvala na razumijevanju

_________________
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 50

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ponovo postavila pesmu i ona se nalazi Ovde
Nadam se da ce sada sve biti u redu Smile

Hvala na razumevanju i izvini...greske se desavaju Wink
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e hvala ti puno Daco evo sad je sve u redu...... Wink Wink

_________________
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Nadenova zelja Na vrh strane Na dno strane

Ej ljudi hitno mi je potrebna pjesma od Olivera Dragojevica-Sto to bjese ljubav ill kako se vec zove...
hvala Wink
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da ti je hitno, ali to nije izgovor da otvaras novu temu kad vec jednu imas. Ja sam ih spojio a pesmu od Olivera postavio OVDE Wink
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ComiX je napisao/la sledeće:
Verujem da ti je hitno, ali to nije izgovor da otvaras novu temu kad vec jednu imas. Ja sam ih spojio a pesmu od Olivera postavio OVDE Wink

E hvala na pjesmi ali bas sam sad i ja htio da postiram da sam je nasao i skinuo....al nema veze mozda cenekome drugom biti od koristi Wink
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Nadenova želja Na vrh strane Na dno strane

Treba mi pjesma od Željka Samardžića Lice Ljubavi a nemam vremena puno da otvaram Limeware i tako to...
hvala Wink
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Re: Nadenova želja Na vrh strane Na dno strane

Naden je napisao/la sledeće:
Treba mi pjesma od Željka Samardžića Lice Ljubavi a nemam vremena puno da otvaram Limeware i tako to...
hvala Wink



Pesma ti je postavljena OVDE Wink
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ComiX je napisao/la sledeće:
Naden je napisao/la sledeće:
Treba mi pjesma od Željka Samardžića Lice Ljubavi a nemam vremena puno da otvaram Limeware i tako to...
hvala Wink



Pesma ti je postavljena OVDE Wink
E puno ti hvala Wink

_________________
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 3:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozdrav svima od mene...

potrebna mi je pjesma koja se zove ''Svud je kisa, svud je blato'' koju pjeva Rizo Hamidovic ili Cazim Catic...ja je nisam nigdje mogao naci tako da bih vam bio veoma zahvalan kad bi to uspjeli postaviti....

thanx Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Nadenova zelja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon