www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

**victoriano** zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala comix

 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li moze veronika-skandal ?makedonka peva mislim bar da je makedonka Mr. Green
zvuk je iz tina-bunda od nerca
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 4:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nece moci ta numera, pesmu peva bugarka sto se vodi pod stranu muziku koju mi ne drzimo na sajtu. Wink
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze li pesma od neska-ako me varas (mislim bar da se tak ozove pesma Rolling Eyes )
(ako me varas ako saznam moram ti reci zbogom a da odem itd. stihovi)
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[b]Pesma ti je postavljena OVDE Wink


Poslednja prepravka: ComiX datum Pon Avg 21, 2006 11:04 am; ukupno izmenjena 1 put
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jel moze pesma "a sad adio"?sigurno se ne zove tako ali znate na sta mislim sigurno!
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro da li moze pesma ostavi mi samo sat (stihovi neki su: ostavi mi samo sat da mjerim vreme pre i psole tebe da mi bar nesto kuca kada mi srce stane, da da bar nesto tvoje imam pored sebe da u samoci brojim tuzne dane ) ako moze?
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma "A Sad Adio" ti je postavljena OVDE

P.S. A ova druga nece da moze Rolling Eyes
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala na pesmi..da li moze od magazina-roba sa greskom ?
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**victoriano** je napisao/la sledeće:
hvala na pesmi..da li moze od magazina-roba sa greskom ?



Tu pesmu peva Jelena Rozga na svom solo albumu i pesma ti se vec nalazi na sajtu i to bas OVDE
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti na pesmi.da li moze sad Amel Curic-Moja djevojka?
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postavljeno uzivaj 8)

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> **victoriano** zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon