www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa CD/RW
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 3:44 pm    Naslov poruke: Problem sa CD/RW Na vrh strane Na dno strane

Imam ozbiljan problem, imam CD/RW koji je jednostavno zaglupeo? Rezac sam dobio sa kompom, ali je od pre 2-3 dana poceo da brlja...

Naime, kada ubacim bilo kakav CD, on ga dugo cita, posle jedno 5 minuta, on ga ocita, takodje cuje se da svo vreme radi, i da trepce lampica.

Kako sam zakljucio da je problem do CD/RW a ne do neceg drugog? Imam i DVD u kucistu, tako da kada u njega ubacim, odmah ga procita!

Ja mislim da je problem zaprljana glava CD/RW-a, i da ga tesko cita jer je on ocitao, i prerezao mali milion diskova! Pa sam mislio da kupim onaj cistac glave diskova, ono sto kosta 300 din pa da probam...

Da li je ovo resenje?


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Re: Problem sa CD/RW Na vrh strane Na dno strane

dreams je napisao/la sledeće:
Imam ozbiljan problem, imam CD/RW koji je jednostavno zaglupeo? Rezac sam dobio sa kompom, ali je od pre 2-3 dana poceo da brlja...

Naime, kada ubacim bilo kakav CD, on ga dugo cita, posle jedno 5 minuta, on ga ocita, takodje cuje se da svo vreme radi, i da trepce lampica.

Kako sam zakljucio da je problem do CD/RW a ne do neceg drugog? Imam i DVD u kucistu, tako da kada u njega ubacim, odmah ga procita!

Ja mislim da je problem zaprljana glava CD/RW-a, i da ga tesko cita jer je on ocitao, i prerezao mali milion diskova! Pa sam mislio da kupim onaj cistac glave diskova, ono sto kosta 300 din pa da probam...

Da li je ovo resenje?


Ja nikada nisam radio sa tim cistacima. Ako mi se zaprlja glava lepo otvorim CD rom, uzmem neku krpicu i alkohol i ocistim to rucno. Mislim da nijedan CD (ima npr. stavis CD i kao on ti ocisti glavu) itd.... ne moze to da ocisti kao alkohol Smile Nije komplikovano, samo je poenta da obavezno pre nego sto izvadis CD rom, onu kasetu koja izlazi iz CD rom-a da stavis CD na nju izvuces jer neces moci masku da skines a prvo se odvaja maska, pa 6 srafova sa donje strane kutije i posle samo odvojis poklopac Smile (Ono sto je unutra nema razloga da se rastavlja jer je glava dostupacna ruci kad je sastavljen - znaci samo metalnu kutiju skines Very Happy
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa intruderom. ti cistaci su cisto bacanje para.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo me sada ispred rastavljenog CD/RW-a, pa ko zna kako da dodjem do glave, da je ocistim nek se javi, hitno mi je plz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozz
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Popravio! U svakom slucaju hvala, uspeo sam sam!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Problem sa CD/RW Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon